Sayfa 590/1043 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Adese bedelli yaptığından beridir takip ediyorum lakin 1.20 maliyetle tutuyoruz merko bizi geçti şimdi adese merko olurmu ? Ne dersiniz analiz ediniz ..merko 0.90 kuruşlarda analiz etmiştik

2. Celik Hocam yayla devammı

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sistemde şöyle bir baktım kv 20 civarları görünüyor orta vade 32.civarları uzun vade 100 üzeri bir yerlerde
    olur düşüncesindeyim kanal istanbul mevsuzu akcns cimsa ve afyon daha ön plana cıkarır ytd
    Sayın Çelik teşekkür ederim değerli yorumunuz için

4. Cumletten Hayirli aksamlar;
    Celik kardesim; karsani daha oncede paylasmistiniz, gecen hafta yazmistiniz bende olumlu goruyorum fakat geriye cekilmeler var.. sisteminizde kisa ve orta vadede nasil gorunuyor paylasabilir misiniz?
    Herkese hayirli ve bereketli kazanclar.

5.  Alıntı Originally Posted by Soner1234 Yazıyı Oku
    Celik Hocam yayla devammı
    Acikcasi Hocanin paylasimlarindan anladigim kadariyla yaylanin yolu uzun ama cevabi bende merak ediyorum..

6. Sayın çelik çomak dmsaş hakkında ne düşünüyorsunuz acaba

Redmi Note 6 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by soner1234 Yazıyı Oku
    celik hocam yayla devammı
    yayla da hedefimiz 20 civarları bu hafta enerji sektörü oldukca hareketli olacak yaylda illaki buradan nasibini alacak

8.  Alıntı Originally Posted by kadaslan23 Yazıyı Oku
    cumletten hayirli aksamlar;
    celik kardesim; karsani daha oncede paylasmistiniz, gecen hafta yazmistiniz bende olumlu goruyorum fakat geriye cekilmeler var.. Sisteminizde kisa ve orta vadede nasil gorunuyor paylasabilir misiniz?
    Herkese hayirli ve bereketli kazanclar.
    karsan hedefleri yukarı yönlü sıkıntı görmüyorum sistem tam yol ileri diyor ytd geriye cekilmeler dökme cabası diye düşünebilirsiniz

Sayfa 590/1043 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •