Sayfa 605/1043 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. gedik dilinden hakan anlar ama yine ben bir yorum katayım 9.02 aşağı yönlü kırılmadıkca sabredip beklemek lazım eğer elinizde varsa ytd sistem baskı var sinyali veriyor

2.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Celik hocam affınıza sığınarak bir şey sormak istiyorum. Bazı forumlarda yan tahta tabiri var . Bizim aldığımız kağıtlar yan tahta mi . Yani Afyon batı söke, bursa , nuh gibi Turkiyenin önde gelen çimento şirketleri, demir çelik sektörünün önde gelenleri , karlılıkta rekor kıran girişim şirketleri, yine karlılıkta rekorlar kıran gyo şirketleri, şeker, albaraka , gibi hikayesi olan bankalar Avrupanın en büyük limanları olan dünyanın en kaliteli boya üreten holdingleri yan tahta ise . Gerçekten anlamak çok zor . Biz sizin sayenizde ülkemizin en kârlı ve en ucuz kalmış kağıtlarını buluyoruz . Tekrar teşekkürler....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yan tahta olarak nitelendirilen gözaltı pazarı dır. gerci benim için pek fark etmiyor

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yan tahta olarak nitelendirilen gözaltı pazarı dır. gerci benim için pek fark etmiyor
    Bizim için hiç farketmiyor . Bakış açısını değiştirdiniz. Herşey için ekstra teşekkür ederiz . Her şey gönlünüzce olsun ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. mndrs şu 3 günlük dünyada 3 gün ne yapar ..bayrağı bir tavanla süsleyebilir ...mesela belki bir iğne daha atabilir 3.37 ye izleyelim YTD

5. Çelik hocam son bir yorum istiyorum şu galatarasay için

6. GLBMD sistem al vermiş 4.96 üstü aya gider görüntüsü var kırmassa 4.76 ve 4 96 arası oyalanır YTD

7.  Alıntı Originally Posted by speed78 Yazıyı Oku
    çelik hocam son bir yorum istiyorum şu galatarasay için
    bir gs taraftarı olarak memnuniyetle cevaplıyım sıkışma var perşembe cuma bir tarafa kırması lazım aşağı destekler sağlam yukarı yönlü kırılım olucaktır sabretmen lazım 4.24 üzeri şenlik başlar ytd

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    gedik dilinden hakan anlar ama yine ben bir yorum katayım 9.02 aşağı yönlü kırılmadıkca sabredip beklemek lazım eğer elinizde varsa ytd sistem baskı var sinyali veriyor
    Baskı olduğu bir gerçek hocam,

ayrıca yorum için teşekkürler..

is the average of five people around the human..

Sayfa 605/1043 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •