Sayfa 625/1043 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    esra zararları cıkardı portföyü 3.e 5 e katladı artık tahtaları sallıyor bize bir yemek ısmarlar artık
    Sattığını yazınca kağıt düştü. Biz zararlı çıktık. Yemek ısmarlama si kesin şart

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bu başlığı şu anda 60 kişi okumaktadır. (5 üye ve 55 ziyaretçi)

celik comak, Asimetrik karbon, dikyoptera, yerli+, İstanblue ZİYARETCİLER NEDEN UZAKTAN İZLER SAHAYA İNMEZ COK MERAK EDİYORUM

3. Bence hisse net takipçileri. Diğer sosyal medya takipçilerinden daha bilinçli ler . Ayrıca tiwittir ve diğer sosyal medya takipçilerinden biraz daha büyük yatırımcılar. Bu sebeple sürek li hisse.net formunu takip edildiğini düşünüyorum. Bu konuda bu forum . Diğer sosyal medyalardan daha olumlu . Abone niye olunmadığı hakkında bende yorum yapamıyorum. Fakat takip artmaktadır...

4. Ozgyo da yarın güzel görünüyor ytd

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Ozgyo da yarın güzel görünüyor ytd
    Bende Ozgyo ve Atagy yi soracaktım bugünkü düşüşleri az kalsin stopları patlayacaktı. Kapanışları pek iyi degil di....

6. Cümleten iyi geceler hayırlı cumalar

7. Iyi geceler . Allaha emanet ...

8. Değerli Çelik hocam iyi geceler. Misafirim vardı size yetişemedim. En umutsuz anımda sizleri bu forumda takip ederek bana umut aşiladiniz ve ışık oldunuz. Sayenizde kayıpları azaltmaya devam ediyoruz. Elbetteki Rabbim kısmet ederek. Size bir yemek veremesemde hergün sokak kedilerine düzenli olarak salam veriyorum. Allah rızası için. Biliyorsunuz sizinle ilk tanıştığımız mesajda sermayenin nerden nereye indiğini, elimdeki sermayemin ne kadar az kaldığını size bildirmiştim. Damlaya damlaya çoğaltmaya çalışıyorum. Gündüzleri özellikle Kısada güzel gördüklerimi foruma yazıyorum belki birileri faydalanır diye. Yazdıklarımın birçoğu param olmadığı için de alamıyorum.
    Ostimın parasıyla bugün biraz al sat yaptım. Ama amacım bu değil sağlam hissede durmak. Ostim in bu ara düzeltmesinden lotları çoğaltmak.inşaallah başarırız.
    Yarın OSTIM yakından takip edeceğim. Hocam sizce hangi destek seviyelerini takip edelim.
    Her anınız neşe, huzur ve güzel olsun değerli hocam.

Sayfa 625/1043 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •