Sayfa 63/1043 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 497 - 504 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Merhaba Hocam YGYO Hakkında bir analiz yaparmısınız lütfen.
    Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by sarraf Yazıyı Oku
    Merhaba Hocam YGYO Hakkında bir analiz yaparmısınız lütfen.
    Saygılar
    0.75 e kadar cıkış görünüyor 0.75 üstü hacimli kırılırsa 1.20 ve 1.30 görülebilir

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    0.75 e kadar cıkış görünüyor 0.75 üstü hacimli kırılırsa 1.20 ve 1.30 görülebilir
    Hocam merhaba , birde DMSAS var hisse değeri çok düşük 3.çeyrekte zarar açıkladı. Bundan dolayı hisse Fiyat i dip sayılabilir. Çelik sektörünün atılımı beklenirken . Döküm sektörüne bakarlar mi ????

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Şu an dışarıdayım Eve döndüğümde bakacağım sanki bir ara bu hisseyi paylaştım

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Şu an dışarıdayım Eve döndüğümde bakacağım sanki bir ara bu hisseyi paylaştım
    Evet paylaşım olmuştu. Fakat küçük bir hareket oldu fakat aynı yere geri döndü. Fiyat çok dipte zaten . Teşekkürler tekrar incelerseniz ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Sayın çelik_comak;

Sanko daki beklentiniz sürüyor mu?

Teknik anlamda bayrak formasyonunun ters sonuçlanması yani düşüş yönünde sıkışan üçgeni kırma ihtimali yok mu?

7.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Sayın çelik_comak;

Sanko daki beklentiniz sürüyor mu?

Teknik anlamda bayrak formasyonunun ters sonuçlanması yani düşüş yönünde sıkışan üçgeni kırma ihtimali yok mu?
    buradan dönmeli aksi taktirde 7.13 sarkma olur ama kırılması hoş olmaz beklentim devam ediyor stop 7.13

8. dmsas da baskı var gecen hafta güzel hareket bekliyordum ama resmen baskılandı bu haftada izlicem buradan dönmesi lazım

Sayfa 63/1043 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •