Sayfa 631/1043 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. piyasa güzel kapattı umarım herkes memnundur ..zarar eden olmamıştır

2. iyi geceler . Sizin olduğunuz yerde zarar eden olacağını zannetmiyorum . Teşekkürler...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Sn Acemi Borsacı; bedelliye bence mutlaka katıl.. sonra da Mart ayına kadar en az bekle bence..
    Çünkü bedelli yapanlar genelde o parayı borçlarını ödemede kullanıyor ve bir sonraki bilançoda mali durumda düzelme oluyor...

4. Çelik hocam hayırlı günler diliyorum. Skbnk ile ilgili güncel bir durum değerlendirmenizi alabilirmiyim.

5. Sn Çelik, IHLGM bedellisi kabul oldu ve 19 Ekim-2 Kasım arası rüçhan pazarı var. Hisse sanırım pts 1,46 olacak (hesapladığım kadarıyla) ve elinde hisse olanların Rüçhan hakkı da olacak. Sizin analizinize göre rüçhanı pazarda satmak mı anlamlıdır- yoksa bölünme sonrası dahi hisse 1 tl üzeri olduğu için bir potansiyel görüyor musunuz? Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

6.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Sn Acemi Borsacı; bedelliye bence mutlaka katıl.. sonra da Mart ayına kadar en az bekle bence..
    Çünkü bedelli yapanlar genelde o parayı borçlarını ödemede kullanıyor ve bir sonraki bilançoda mali durumda düzelme oluyor...
    Ben de katılmayı düşünüyorum kardeşim inşallah borçlarını ödemek için ya da yatırım için kullanirlar bedelli parasını ,ihlas grubu ile ilgili güven sorunu var galiba twitterda genelde olumsuz yazıyorlar.Ama ben yine de katılacağım Kanal İstanbul güzergahında arsalari çokmuş galiba okuduğum kadarıyla illaki ilerde pozitif yansır diye düşünüyorum acelem de yok deniyecegim şansımı.Sag olasın yerli kardeşim cevap için.

7. TAKİP LİSTEM
    ULUUN
    OYLUM
    LIDFA Yatırım al sat tavsitesi kesinlikle değildir. Sorumluluk kabul edilmez

8. Cimsa % 40 sabancı holding % 60 paya sahip bir çimento şirketini hollanda kuruyorlar.bu orta vadede cımsaya olumlu etki eder.3,çeyrek bilanço iyi gelmeside bekleniyor
    ozkgy saatlıkta macd çok güzel.
    Polho 4,21 destekle takip edilebilir.
    Sılvr 4,48 destekle 4,99 dirençle takip edilebilir günlük ve haftalık güçlü trend devam ediyor.
    Afyon 4,58 destekle bir kaç seansa kalkması lazım.
    Yayla 4,27 destekle 5,22 çanak hedefiyle yoluna devam etmesi lazım.
    Ostım ara düzeltmesini bitirdi ve yukarı doğru hareket etmesi gerekir .saatlıkta macd yukarı kesmiş.

Sayfa 631/1043 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •