Sayfa 660/1043 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Çelik Hocam sizi yaklaşık 3 aydan beri amatör ve yeni başlayan biri olarak her gün takip ediyorum.Tüm samimiyetimle söylemek istiyorum ki belirttiğiniz kağıtlar ın tümü ya aynı hafta içinde ya da takip eden ilk hafta içinde yükseldi.Ben de belirttiğiniz kağıtlardan aldım ve kar elde ettim.Bu vesileyle size teşekkürlerimi ve şükranlarımı iletmek istiyorum.Alah razı olsun.

2. bir ara beni çok bekleten metro sistem veriyor ama inanayımmı malum galip dezavantajı var .....marka yarın sert yükseleceklerden bu gün nazlandı sanko zincirleri kırmaya hazır ve nazır bu ay affetmemesi lazım yoksa speğini dövecem

3.  Alıntı Originally Posted by Hakan0079 Yazıyı Oku
    Çelik Hocam sizi yaklaşık 3 aydan beri amatör ve yeni başlayan biri olarak her gün takip ediyorum.Tüm samimiyetimle söylemek istiyorum ki belirttiğiniz kağıtlar ın tümü ya aynı hafta içinde ya da takip eden ilk hafta içinde yükseldi.Ben de belirttiğiniz kağıtlardan aldım ve kar elde ettim.Bu vesileyle size teşekkürlerimi ve şükranlarımı iletmek istiyorum.Alah razı olsun.
    dualarınızı eksik etmeyin biz vesileyiz RABBİM nasip etmiş kull neyleye der pirimiz ...boll kazançlar

4.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    İyi akşamlar hocam. SAFKR için bir yorum rica ediyorum. Taşımaya değer bir şey yoksa alternatif bir liman için yardımlarınızı rica ediyorum. Teşekkürler hocam.
    düzeltmesini yapmış haftalık flamasını kırmış günlük teyitini almış sadece piyasanın emir ve görüşlerine hazır yarın ufaktan başlaması lazım finalini perşembe cuma yapar ..gayet güzel taşımalısın

5.  Alıntı Originally Posted by ismailce_ Yazıyı Oku
    Çelik Çomak hocam hayırlı geceler Menderes bugün güzeldi sizce devam mı ?
    Kısa vade hedefiniz nedir ?
    Yoksa bu kadar yeter deyip kristal mi alalım ostim bu hareketleri düzeltme sanki
    Ostimde 4.03 G.A.P. oluşmuş burayı doldurup devam edecek gibi sanki
    mndrs 4 üzeri bekliyorum kv ostim hedefim belli fazla yoruma gerek yok çift hane bekliyoruz YTD

6. Hocam dünkü Uşak muhabbetinin üzerine bugün fena patladı.. ben de kutpo olurum istersem dedi..
    Bu borsada asla diye bir şey yoktur dedi...

7. Çelik hocam Glyho için görüşünüz nedir?

8. Celik hocam , merhaba, odas maden ile halka arz olayı var diyorlar . Odas ile düşünceleriniz nasıl. Takipte mi odas ???

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 660/1043 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •