Sayfa 67/1043 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 529 - 536 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by overstar35 Yazıyı Oku
    ihlgm neden listenize aldınız ? .nasil bir hareket bekliyorsunuz
    ihlgm de ard arda gelecek haberler var

2. Lâstik ve şeker den haber varmi ? Hocam,

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. yollarına devam ediyorlar lastik kar yağışı bekliyor lastikcilerin önü kalabalıktı sabah cıktım baktım dua et bu akşam yada yarın akşama en geç pazartesi ye kar yağsın haftaya tavanlarda gezelim

4. https://invst.ly/pmqjy sanko da kırılım gercekleşti hedef 8.20 9.00 ve 11.50 .yaparsa yeni zirve 14.70 YTD

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yollarına devam ediyorlar lastik kar yağışı bekliyor lastikcilerin önü kalabalıktı sabah cıktım baktım dua et bu akşam yada yarın akşama en geç pazartesi ye kar yağsın haftaya tavanlarda gezelim
    Inşallah hocam, yeterki lastik yürüsün. Demekki şeker in tadının zamanı var . Ben böyle algıladım.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Hocam forumu epeydir takip ederim, sizin gibi teknikci görmedim, ben şimdiye kadar çok yararlanmadim ama siz inşallah zengin olmuşsunuzdur. Allah gönlünüze göre versin.

7.  Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Hocam forumu epeydir takip ederim, sizin gibi teknikci görmedim, ben şimdiye kadar çok yararlanmadim ama siz inşallah zengin olmuşsunuzdur. Allah gönlünüze göre versin.
    Estağfurullah inşallah bir gün faydalanırsın

bu deprem felaketinden sonra ihgm biraz olumsuz etkilenmez mi ya da beklenti gecikmez mi diye sormak isterim.

Sayfa 67/1043 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •