Sayfa 704/1043 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,625 - 5,632 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    SAN Çelik çomak

Acsel dyo ve ıdgyo görüşlerinizi rica ediyorum

Tşk
    Akşam bakarız şimdi işteyim

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Piyasalar dolar ele verme operasyonu devam ediyor bu kadar hızlı çıktı bu kadar da hızlı düşeceğini düşünüyorum seçim bittikten sonra geçim başlayacak 🤑
    Dolarda haftalık grafikte RSI 90 ÜZERİNDE AŞIRI ALIM SEVİYESİNDE .FİBO 1.618 SEVİSİ OLAN 8,30 lardan bir düzeltme gelmeli artık.HOCAM Tuık verilerine pek güvenilmiyor.Umarım hızlı bir geri çekilme olur.
    Alman borsası DAX FİBO 0,382 DEK BİR DÜZELTME YAPMIŞ GÖRÜNÜYOR.EĞER BURALARDAN DÖNERSE BİZDE POZİTİF ETKİLENİRİZ.DAHA AŞAĞI INERSE BİZDE NEGATİF ETKİLENİRİZ.KISACASI ONÜMÜZDEKİ İKİ HAFTA ZORLU GEÇECEK BÜTÜN DUNYA İÇİN.İNŞAALLAH FAZLA OLUMSUZ ETKİLENMEYİZ.

3. Adını vermek istemiyordum.

4. Anlık..

5. ERSU ya her defasında yakalanıyorum. Her defasında tırtıklanıyorum.. )) Sevgili Celik Comak ERSU hakkında fikrinizi öğrenmemiz mümkün mü? Teknikleri olumlu gibi duruyor ama tam olarak yaptığı bu mu? Grafiklere baktırıp atlayanı mı avlıyor acaba?
    ))

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Dolarda haftalık grafikte RSI 90 ÜZERİNDE AŞIRI ALIM SEVİYESİNDE .FİBO 1.618 SEVİSİ OLAN 8,30 lardan bir düzeltme gelmeli artık.HOCAM Tuık verilerine pek güvenilmiyor.Umarım hızlı bir geri çekilme olur.
    Alman borsası DAX FİBO 0,382 DEK BİR DÜZELTME YAPMIŞ GÖRÜNÜYOR.EĞER BURALARDAN DÖNERSE BİZDE POZİTİF ETKİLENİRİZ.DAHA AŞAĞI INERSE BİZDE NEGATİF ETKİLENİRİZ.KISACASI ONÜMÜZDEKİ İKİ HAFTA ZORLU GEÇECEK BÜTÜN DUNYA İÇİN.İNŞAALLAH FAZLA OLUMSUZ ETKİLENMEYİZ.
    840 geçerse direkt 960

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    şaka bir yana afyon devam orta uzun hedef 30.40 sabıredene
    Afyon gibi orta uzun vadede boyle yuksek prim beklediginiz hisse var mi sn celik comak? Yavastan kumbara yapmaya baslayalim, anele icin 20 lira hedef vermistiniz, olmip icin 60-70 demistiniz, var mi bu tur yuksek potansiyelli hisseler varsa hedefiniz nereler yazarsaniz sevinirim.

8. Herkese selam.
    Sayın çelik çomak üstadım. Rica etsem Alarko holding hakkında görüşlerinizi paylaşır mısınız.

Sayfa 704/1043 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •