Sayfa 718/1043 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Olmip düşüş tamamlanmış gibi mi acaba, yoksa düzeltmenin devamı gelir mi acaba?
    8.36 üzerinde 3 kapanış gerekiyor bu gün kırdı yarın teyit öbür gün karar olarak izlemeliyiz yerli hedefler belli ben sadece öğrenmen açısından bu şekilde yazdım bol kazançlar

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    syn Benx
    öncelikle RABBİM dualarınızı kabul etsin AMİN
    ıttfh bedelli olayında umarım rüçhanlarınızı satmışsınızdır yada almışsınızdır süreç bittikten sonra yön ve hedefim aynı yön yukarı olacak zarar etmemeniz lazım normalde size özelden yazamadım buraya yazmak zorunda kaldım ..sabırla beklediğinizde zaman bizi haklı cıkaracak bol kazançlar
    Sağolun hocam estağfurullah ruhcanlari hisseye çevirdim bekliyorum suanlik borsada yeni olarak ilk bedelliye katilisim biraz tedirginlik var. Tekrar teşekkür ederim takipteyiz sizi sağlıkla kalın

3.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Ucude degerlendirilebilir mi yoksa icinden 1 tanesini secsek, seciminiz hangisi olurdu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ben lastik sektörünü beğeniyorum orta uzun vade olarak günlük karar sizlerin YTD

4. Burce sistem 22.72 al vermiş yarın izlicem taban yapmış.. Ytd sadece izlicem sakın almayın yeni format attım bu deneme sizlerde izleyin

5.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam PSDTC İle ilgili yorumunuzu alabiliryim. Sizce gelecek vaat edebilen bir hisse mi?
    Hocam müsait vaktinizde bu hisseye bakabilirmisiniz

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Burce sistem 22.72 al vermiş yarın izlicem taban yapmış.. Ytd sadece izlicem sakın almayın yeni format attım bu deneme sizlerde izleyin
    Hocam sanko ile ilgili olumlu bir dusunceniz varmi

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    herhalikarda çift rakam olana dek ben ostimdeyim zaman önemi yok hisselerde oluşan haberler elbet bizi hedefe götürecektir
    Eyvallah güzel insan

8. Yarın takip listem
    AKYHO
    GEDİK
    KLMSN

Sayfa 718/1043 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz