Sayfa 719/1043 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam müsait vaktinizde bu hisseye bakabilirmisiniz
    14.37 altına sarkmadıkca yön yukarı olur yarın 3 günü yani karar günü 2 gün üzerinde kalmış bence yön yukarı YTD

2.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Afyon gibi orta uzun vadede boyle yuksek prim beklediginiz hisse var mi sn celik comak? Yavastan kumbara yapmaya baslayalim, anele icin 20 lira hedef vermistiniz, olmip icin 60-70 demistiniz, var mi bu tur yuksek potansiyelli hisseler varsa hedefiniz nereler yazarsaniz sevinirim.
    Sn çelik comak bir soru sordum ama arada kaynadi gitti sanirim, cevaplamaniz mümkün müdür?

3.  Alıntı Originally Posted by aylin Yazıyı Oku
    hocam sanko ile ilgili olumlu bir dusunceniz varmi
    öğlegüzel fırsatlar verdiki seriye başlamaması için hiç bir sebep yok bende sabırsızlıkla bekliyorum tam baskı bitti derken başka bir sorun cıkıyor ama nafile yolu yok gidecek bekliyoruz

4.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    sn çelik comak bir soru sordum ama arada kaynadi gitti sanirim, cevaplamaniz mümkün müdür?
    elbette var lakin bu işte yanılmakta var emin olduklarımı yazıyorum t kuru olabilecek 3.4 hisse var ama sıkıntısı ve vebali ağır olur bu nedenle paylaşmıyorum kendimde almıyorum zaten .. O gruptan 2 hisse paylaştım sanırım son dönemde snkrn ve balat ... Balat 1.96 dan paylaştım ..snkrn 3.23 te paylaşmıştım hee birde dirit vardı sanırım

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    elbette var lakin bu işte yanılmakta var emin olduklarımı yazıyorum t kuru olabilecek 3.4 hisse var ama sıkıntısı ve vebali ağır olur bu nedenle paylaşmıyorum kendimde almıyorum zaten .. O gruptan 2 hisse paylaştım sanırım son dönemde snkrn ve balat ... Balat 1.96 dan paylaştım ..snkrn 3.23 te paylaşmıştım hee birde dirit vardı sanırım
    Peki potansiyeli olan ve riski bunlara nazaran daha az olan bir hisse var mi listenizde?

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    öğlegüzel fırsatlar verdiki seriye başlamaması için hiç bir sebep yok bende sabırsızlıkla bekliyorum tam baskı bitti derken başka bir sorun cıkıyor ama nafile yolu yok gidecek bekliyoruz
    Cok saol hocam bekleyelim inş guzel olur

Hocam

Dyo ve indeks bilgisayar
    rica ediyorum

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    tuzak düşüş olarak görüyorum çoğu hissede ve endexste bu var önümüzdeki haftada aynı olabilir ufukta..1084.günlükte 1070 haftalıkta görünüyor oldu olacak orayada inebilir..izlicez hep birlikte
    Aynen. Goody de ki cuma günü tuzak düşüş muş. Bugünde kuvvetli alış geldi . Goody çok ucuz . Güzel haberlerle coşabilir...

Sayfa 719/1043 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •