Sayfa 739/1043 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar cümleten dostlar. Endeks 1183 üzeri kalıcılık sağlaması gerek yoksa 1150 civarına bir düzeltme gelebilir. Temkinli olmak lazım. Allah’ın rahmeti, bereketi ve esenliģi üzerinize olsun.

2. Gunaydin hayirli sabahlar herkeze

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. günaydın Allah razı olsun dostlar. cümlemizin cuması hayırlı olsun inşallah. Allah zihin açıklığı versin herkese

4. Tukas güzel pirim verdi.Netas bilançoda diğer gider bölümündeki bir gider yüzünden zarar açıklamış aslında failiyet karı güzel geçiçi bir düşüş olduğuna inanıyorum.bugün endeksi yakından izliyelim temkinli olalım.
    AFYON BİR ATAK YAPAR MI?4,22 ÜZERİ TAKİP EDİLEBİLİR.
    ARKADAŞLAR SACE İNCELEYİN DİYE YAZIYORUM.KESİNLİKLE YTD.
    Son düzenleme : esma; 06-11-2020 saat: 11:07.

5. Sayfayı takip ederek tanıştığım USAK'ı ESCOM'un yanına kardeş edip ana listeye aldım bugün. Başta Celik Comak olmak üzere vesile olan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Tukas güzel pirim verdi.Netas bilançoda diğer gider bölümündeki bir gider yüzünden zarar açıklamış aslında failiyet karı güzel geçiçi bir düşüş olduğuna inanıyorum.bugün endeksi yakından izliyelim temkinli olalım.
    AFYON BİR ATAK YAPAR MI?4,22 ÜZERİ TAKİP EDİLEBİLİR.
    ARKADAŞLAR SACE İNCELEYİN DİYE YAZIYORUM.KESİNLİKLE YTD.
    AFYON için çok çok garip bir grafik var.. 10 yıllık eğri ile kavuşmak üzere aylıkta... Benzerini daha küçük ölçekte çalışmış daha evvel. Bakalım tekrar çalışacak mı... Şayet çalışırsa 2.25 dolar civarına çok hızlı çıkması lazım geliyor... (aylık birimde hızlı)

Bir de ERSU... 20 yıllık borcunu verip helalleşmeye niyetli gibi sanki... Fikrini değiştirip şeytana uymazsa...

Bu dediğim yatırım tavsiyesi olmayıp iyi niyetli bir aceminin varsayımlarıdır. YTD

7. AFYON kanal...

8.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Bence Ozkgy temel verileri GYOlar içinde en iyisi,asıl beklentisi önümüzdeki çeyreklerde,4,98 önceki tepesi bilanço geldiğinde ucuz kalacak,geçildiğinde teknik hedefi ne olur lütfen celik comak üstada sorarmısın,ben de sormuş olayım lütfederse öğreniriz.
    Celik comak üstadım,esma Ozkgy düşünüp kararsız kalınca yazmıştım,biraz önce bilanço açıkladı,GYOların ötesinde bence fiyatına göre BIST in en güzel bilançosu..bu defa ilgilenirsiniz umarım,teknik hedeflerimiz ne olmalı?
    Son düzenleme : ÇiftçiDede; 06-11-2020 saat: 21:08.

Sayfa 739/1043 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •