Sayfa 740/1043 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Merhabalar Çelik hocam Tcell müthiş bir bilanço açıklamış. Hem karlılık artmış hemde bir çok göstergeleri iyileşmiş. Bu durum hisse üzerinde olumlu etki yapacağını düşünüyorum. Görüşünüz bu hisse hakkında daha önce takibe aldığınız için soruyorum . Düşüncelerinizi bekliyoruz . Teşekkürler...

2.  Alıntı Originally Posted by balkara Yazıyı Oku
    AFYON için çok çok garip bir grafik var.. 10 yıllık eğri ile kavuşmak üzere aylıkta... Benzerini daha küçük ölçekte çalışmış daha evvel. Bakalım tekrar çalışacak mı... Şayet çalışırsa 2.25 dolar civarına çok hızlı çıkması lazım geliyor... (aylık birimde hızlı)

Bir de ERSU... 20 yıllık borcunu verip helalleşmeye niyetli gibi sanki... Fikrini değiştirip şeytana uymazsa...

Bu dediğim yatırım tavsiyesi olmayıp iyi niyetli bir aceminin varsayımlarıdır. YTD
    Afyonu kumbara hisse olarak aldim baya önce çelik hocam önermişti sanırım hayırlı bakalım bismillah diyelim de şeytana uymasin

3.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Celik comak üstadım,esma Ozkgy düşünüp kararsız kalınca yazmıştım,biraz önce bilanço açıkladı,GYOların ötesinde bence fiyatına göre BIST in en güzel bilançosu..bu defa ilgilenirsiniz umarım,teknik hedeflerimiz ne olmalı?
    Çok güzel bilançosu. Gyo lar içinde Temel rasyolleriyle en ucuz iki hisse ALGYO ve OZKGYO dur. İkisininde kumbara hisse olarak takip ediyorum. Ama CELİK Hocam teknik olarak sistemi al verdiğinde ağırlığı artırmayı düşünüyorum. Önemli olan iyi bir hisseyi daha fiyatlanmadan almak gerekiyor.

4. Herkese iyi hafta sonları dilerim. Yapılan açıklamaya göre Şekerbank ile ilgili pazartesi günü rüçhan pazarı açılıyor. Nasıl bir süreç işleyecek ve hesaplaması nasıl oluyor biraz araştırdım ama çok bir şey anlamadım

5. Mb başkanı görevden alındı. Eğer yeni ekip piyasanın 19 kasım daki toplantısında faiz yükseltme beklentisini gerçekleştirmeyeceğine dair bir algı oluşursa kur dahada yükselebilir. önümüzdeki haftaya damgasını vuracak gelişme bu olur diye düşünüyorum. Abd seçimlerini piyasalar bıdenı satın alıyorlar. Dolar borcu olan veya dolar nakiti olan hisseleride önemseme zamanı.

6.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Merhabalar Çelik hocam Tcell müthiş bir bilanço açıklamış. Hem karlılık artmış hemde bir çok göstergeleri iyileşmiş. Bu durum hisse üzerinde olumlu etki yapacağını düşünüyorum. Görüşünüz bu hisse hakkında daha önce takibe aldığınız için soruyorum . Düşüncelerinizi bekliyoruz . Teşekkürler...
    TURKCELL 'in takas dökümleri de iyiymiş mebes şöyle bir baktım da yüzde 84 küsür yabancıda bulunuyor ,yabancı boşa tutmaz gibime geliyor, küçük yatırımcı çok az dökmüşler iyice küçük yatırımcıyı .

7.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Çok güzel bilançosu. Gyo lar içinde Temel rasyolleriyle en ucuz iki hisse ALGYO ve OZKGYO dur. İkisininde kumbara hisse olarak takip ediyorum. Ama CELİK Hocam teknik olarak sistemi al verdiğinde ağırlığı artırmayı düşünüyorum. Önemli olan iyi bir hisseyi daha fiyatlanmadan almak gerekiyor.
    Algyodaki kar kur farkı karı ve yeniden değerleme karından oluşmakta,yıllardır faaliyet karları yok,proje geliştirme ve uygulamaları yok,sanki niyetleri de yok.Görünen F/K üretimden kaynaklanan F/K lar gibi kapitalize edilip fiyatlanmamalı..Ozkgy farklı,dinamik,faaliyet karı üretimden,büyüme ve karlılık sürdürülebilir.

1- kar rakamı mükemmel.devamlı her çeyrekde artan karlılık var.yıl sonu bilançosunda çok daha güzelini göreceğiz.son çeyrekde kesilecek çok fatura var.
    2-nakitlerde artış,borçlarda azalma mevcut.döviz varlığı arttırılmış.

3-büyükyalı projesinde halen satılmayı bekleyen 5 milyar tl civarı stok var.ve döviz arttıkça m2 fiyatlarıda artmaktadır.

4-otelden 2021 için güzel rezervasyon yapılmış bu döviz fiyatlarıyla otel bir servet.

5-göktürk projesi 2021 için büyük potansiyel(Antepli).

8.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    TURKCELL 'in takas dökümleri de iyiymiş mebes şöyle bir baktım da yüzde 84 küsür yabancıda bulunuyor ,yabancı boşa tutmaz gibime geliyor, küçük yatırımcı çok az dökmüşler iyice küçük yatırımcıyı .
    Aynen katılıyorum. Ucuz kalmış teknoloji şirketi. Tabiki kısa vadede ne olacağı pek bilinmesede . Orta ve uzun vadede parlayacak ülkemizin nadide şirketlerinden biri . Dolar bazında zaten çöp durumunda maalesef . Fakat böyle güzel bilançosu olan hisse ederi çok ucuz olan Türk şirketi muhakkak değerine kavuşacaktır. Güzel haberlerle coşabilir

Sayfa 740/1043 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •