Sayfa 829/1043 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Sn Çelik Çomak

İntema ve İndes bilgisayar nasıl görünüyor

Tşk
    ıntema beğenmedim ındes güzel

2. Selamun aleykum hocam rheag çok agresifti bugün heyecanlandırdı beni ne diyorsunuz))

3.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Selamun aleykum hocam rheag çok agresifti bugün heyecanlandırdı beni ne diyorsunuz))
    aleykumselam daha başlangıçtalar sabreden kazanıcak başka yolu yok ..örneğin snkrn 3.23 ve erbos 22.50 şimdi

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    aleykumselam daha başlangıçtalar sabreden kazanıcak başka yolu yok ..örneğin snkrn 3.23 ve erbos 22.50 şimdi
    Aynen hocam hep beraber kazanmak dileğiyle inşallah hayırlı kazançlar olsun

5. dolar geri erken döndü gibi drençleri 8.04 ve üstte 8.19 kırılımlar gercekleşirse hoş olmaz bilginize YTD

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    dolar geri erken döndü gibi drençleri 8.04 ve üstte 8.19 kırılımlar gercekleşirse hoş olmaz bilginize YTD
    Çelik Hocam, doların düşmesi için üretimi, ihracatı artırmak lazım falan diyorlar. Bunlar uzun vadede doğru ancak kısa orta vade düşünürsek bunun bir yolu yabancı yatırımcıyı çekmek. İkinci yolu borsayı cazip hale getirip yurt içi dövizcileri borsaya çekmek diye düşünüyorum...

7. Üstad Kfein ile ilgili ne düşünüyorsun?

8.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Çelik Hocam, doların düşmesi için üretimi, ihracatı artırmak lazım falan diyorlar. Bunlar uzun vadede doğru ancak kısa orta vade düşünürsek bunun bir yolu yabancı yatırımcıyı çekmek. İkinci yolu borsayı cazip hale getirip yurt içi dövizcileri borsaya çekmek diye düşünüyorum...
    bazı politik ve yapısal reformlar yapılmalı borsayı cazip hale getirme konusu zaten her halükarda olan bir şey ve yakında yine olacak ama bu kv cözüm oluyor kalıcı cözümler güveni ve istikrarı arttırabilir

Sayfa 829/1043 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •