Sayfa 856/1043 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    haftalık listem
    DGKLB
    USAK VE AFYON DEVAM
    ITTFH TEPKİ HAREKETİ
    MNDRS
    TEKTU
    ADEL
    AKFGY
    TUKAS 11.40 ÜZERİ BAŞKA GÜZEL
    YGYO.GSRAY VE SANKO İLE LİSTEMİ SONLANDIRIYORUM HERKEZE BOL KAZANÇLI BİR HAFTA DİLİYORUM
    Tesekkürler hocam inşallah tersini yapar tamamen hissedeyim bakalım hayırlısı hisselere güveniyorum baktık çok hızlı düşüyor stop olur geçeriz

2. Teşekkürler. Allaha emanet ...

3. herkese iyi geceler, yorumlarınızı ve siteyi yaklaşık 2 aydır her gece düzenli olarak takip ediyorum, seviyeli ve içten yorumlarınız için teşekkür ediyorum, sizleri takip etmek benim için keyif verici, bende sizin önerileriniz doğrultusunda biraz hisse alıp bekliyorum, çok fazla kar etmesemde hatta genelde zararda olsam da acil nakit ihtiyacım olmadığı için sabırla bekliyorum

4. benim merak ettiğim konular turizm havacılık ve inşat sektörlerine şimdi girmek sizce uygun mudur, çelik çomak, hakan, esma burada hepiniz gerçekten güzel yorumlarınız var, bu konuda sizden bilgi istiyorum örneğin thyo cuma günü kap attı eksi kapatsad a bu hafta thyo için güzel geçer mi, turizm sektörü sizce biraz daha beklemeli mi

5. Guzel paylasimlar oluyo.emeginize saglik.bende sohbetinize katilmak icin uye oldum.iyi aksamlar...

6. yeni gelen arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz bu arada stoplar kazanç kanaatleri hedefler tamamen sizlerin kararları unutmadan ekliyim

7. ziyaretci arkadaşlar üye olsunlar korkmasınlar ilerki zamanlarda eğitim sistem çalışmalarım olacak burada cok büyük bir aile olabiliriz cıkarsız ve menfaatsiz bir şekilde

8. Çelik hocam geçen hafta ki hisselerden Polho ve Trcasın bu hafta ki durumu ne olur?
    Düşüncelerim beni bağlar, lütfen başkası bağlanmasın

Sayfa 856/1043 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •