Sayfa 864/1043 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874914964 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,905 - 6,912 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    genelde paylaşmıyorum özelden istek üzerine paylaşacağımı yazmıştım snkrn krizi biliyorsunuz
    Krizler fırsattır, piyasalarda krizler gelip geçici olmayıp, geneldir . Yani fırsat seviyoruz

2. Ben esas Çelik Hoca dan Aralık sonuna doğru bir 2021 listesi yapmasını bekliyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Ben esas Çelik Hoca dan Aralık sonuna doğru bir 2021 listesi yapmasını bekliyorum...
    YILLIK ÇALIŞMA YAPICAM HENÜZ ERKEN ARALIK SONUNA DOĞRU

4.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Bende sizin gibi düşünüyorum. Hisseleri stopladik ve Altan yerine koyduk. 1260 altı 1230 gözüküyor. Umarım dışardan kaynaklı bir olumsuz haber gelmez AB toplantısında.
    AB toplantısının içeriği ile ilgili bir bilgim yok. Olumsuz bir haberin endeks de beklenildiği gibi bir etki yapacağını sanmıyorum. Kredi notunun düştüğü yada CDS priminin yükseldiği dönemde endeksin bir tepki verdiğini görmedim.

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    genelde paylaşmıyorum özelden istek üzerine paylaşacağımı yazmıştım snkrn krizi biliyorsunuz
    Celik Hocam snkrn de çok büyük kriz yaşanmadı aslında söylediğinizde 3,6 dı şuan geldiği nokta malum. Sadece aylık değil bir iki aylık hisse önerisi olmuş oldu. Hatta sizin düşüşüne sadece gülüyorum yorumunuzu okumuştum daha da sıkı takip etmiştim. Aralık ayı için tavsiyelerinizi benimle de paylaşırsanız çok sevinir şimdiden teşekkür ederim.

6. Hocam aylık listenızı benımlede paylasırsanız sevinirin

7.  Alıntı Originally Posted by balıkçı43 Yazıyı Oku
    hocam aylık listenızı benımlede paylasırsanız sevinirin
    özelinize attım benden bu kadar cümleten iyi geceler

8. Teşekkürler hocam
    Hayırlı geceler

Sayfa 864/1043 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874914964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız