Sayfa 89/1043 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 705 - 712 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Bizim toptan mağazaları desteğinde mi sizce. Buradan daha aşağı gidermi. Yoksa tekrar yukarı doğru bir hareket edermi. Bilanço ay sonunda açıklanacak.
    Yorumlarınız nedir.

2. Bilanço döneminde. Bazı hisselerde mükemmel bilançolar açıklanıyor. Vakıf gayrimenkul ve Ihlgm gibi . Bu bilançolar ile yeni zirveler görülebilir. Döküm sanayi ise geriye doğru işliyor Dmsas gibi . Cemas ise güç mu topluyor daralan üçgende. Düşünceleriniz için teşekkür ederiz...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ozgyo da yarın yukarı güzel bir hareket bekliyorum ...döküm oluşumunu tamamlamak üzere az sabır bizim toptan blanço ile güzel bir harekete hazırlanıyor beklenen sıçramayı yapmadı ama yapacak sabretmeliyiz ytd

4. Hocam akın tekstil 10 kar beğenilmedi için mi düştü ,ne yapmaya çalıştıkları belli değil...

5.  Alıntı Originally Posted by frekans Yazıyı Oku
    Hocam akın tekstil 10 kar beğenilmedi için mi düştü ,ne yapmaya çalıştıkları belli değil...
    20 hareketi öncesi son silkelemeler olarak yorumluyorum ytd

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    20 hareketi öncesi son silkelemeler olarak yorumluyorum ytd
    Teşekkürler hocam

7. Sayın çelik çomak hocam Anele bilançosu ile ilgili yorumunuz bedir acaba

8. Aracı kurum tavsiyeniz var mı, Vakıfbank iliğimizi kuruttu, binde 2'den en son binde 1.7'ye düştüler, hisseleri satmadan başka bir kuruma virman yapma şansım var mı?

Sayfa 89/1043 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •