Special Days Image
Sayfa 92/1043 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 729 - 736 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. jeopolitik riskler grafik falan tanımıyor darman duman oluyor piyasa

2. hafta sonu görüşmeler ile olumlu haberler eşliğinde piyasanın tekrar toparlanacağını düşünüyorum mart düşüşü şubatta yaşandı bence piyasa yönünü yukarıya doğru yöneltecek grafikleri ve hisselerdeki posizyonlarımı tekrar gözden gecireceğim ...iyi tatiller

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    hafta sonu görüşmeler ile olumlu haberler eşliğinde piyasanın tekrar toparlanacağını düşünüyorum mart düşüşü şubatta yaşandı bence piyasa yönünü yukarıya doğru yöneltecek grafikleri ve hisselerdeki posizyonlarımı tekrar gözden gecireceğim ...iyi tatiller
    Aritmetik ortalamalar ve dirençler değişti. Bu durumda eski takipteki kağıtlar değişti mi ? Özellikle gayri menkuller dirençlerini kırdı. Cuma günü kapanışlar fena değildi. Fakat bir haftalık düşüşü karşılayamadı. Bu konuda hocam düşünceleriniz nasıl???

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Çoğu hisse BIST 30 dahil sağlam kırdığı destekleri geçemedi bakınız garan Akbank..şimdi aslında bu biraz ürkütücü..ben endeksteki bu hareketi afrin operasyonu rallisi sonrası düşüşe benzetiyorum..o zamanda gapla gitti hepsini geri verdi şimdi de aynı senaryo..
     Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Aritmetik ortalamalar ve dirençler değişti. Bu durumda eski takipteki kağıtlar değişti mi ? Özellikle gayri menkuller dirençlerini kırdı. Cuma günü kapanışlar fena değildi. Fakat bir haftalık düşüşü karşılayamadı. Bu konuda hocam düşünceleriniz nasıl???

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bubarada çelik çomak arkadaşı başarılı buluyorum..
    Kendisinin dediği hisselere bakarak kendi sistemimle yogurdugum da genelde doğru çıkıyor

6. Corono virüs olayını da ciddiye almak lazım..
    İlk önce turizm ve gıda sektörünü sonrasında hizmet sektörünü etkiler..
    Bu konuda en etkilenmeyen kısım bilişim sektörü..
    Neyse çalı arkasından gelen biri olarak buraya mesaj atma isteği duydum..
    Arkadaşın paylaştığı hisseleri kendi sistemimce buraya atarım..
    Herkese teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Çoğu hisse BIST 30 dahil sağlam kırdığı destekleri geçemedi bakınız garan Akbank..şimdi aslında bu biraz ürkütücü..ben endeksteki bu hareketi afrin operasyonu rallisi sonrası düşüşe benzetiyorum..o zamanda gapla gitti hepsini geri verdi şimdi de aynı senaryo..

Öyle olmasını umuyoruz . Beklenen düzeltme kötü bir şekilde oldu . Önce yalan gemi haberi . Sonrada idlib suriye olayı. Bankacılıkta sert düşüş, altın ons"unda aşırı artış kağıtları iki ay önceki fiyatlara getirdi . Cevap için teşekkürler...

8. Hocam endeks altın ons grafiğine göre yerin dibindeyiz..yani malûm dolar bazlı ve altın bazlı grafikte en son görülen ralli bile ons fiyatının yükselmesinden ötürü üstünde oluşan direncte dönmüş bulunuyor..yani TL bazlı rallinin bir önemi yok önemli olan dolar ve altın bazlı endeks..
    Şimdi afrin olayında malûm altın ucuzluğu ile TL den oluşan en tepe ralli noktası ile şimdi oluşan ralli de ki en tepe noktasının alakası yok..yani yurtdışı ve altın bazlı da yerin dibindeyiz.. aynı senaryo bovespa da da var ama onların kolerasyonu bize göre daha iyi..Vel hasıl kelam..afrinden buyana düşüşe geçen endekste arkadaşın yukarı gider dediği hisselerdeki tespitleri on numara beş yıldız ancak şunu unutmayın yatırım uzun süreli olmalı ve starteji olmalı tüm para ile borsa viop yapılmamalı kesinlikle portföy oluşturulması gerekli...
    DİP NOT.. dünyada buğday fiyatları artmaya başladı..bilim bakalım neden
     Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Öyle olmasını umuyoruz . Beklenen düzeltme kötü bir şekilde oldu . Önce yalan gemi haberi . Sonrada idlib suriye olayı. Bankacılıkta sert düşüş, altın ons"unda aşırı artış kağıtları iki ay önceki fiyatlara getirdi . Cevap için teşekkürler...

Sayfa 92/1043 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •