Sayfa 993/1043 İlkİlk ... 4938939439839919929939949951003 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by suzay Yazıyı Oku
    merhaba ilgiyle takip ediyordum üye oldum. paylasimlariniz cok faydalı. borsada da çok yeniyim. daha önce uzun vadeli taşıdığım ve borsada geçmiş ve geleceğini beklentisini bildiğim gozdeyi sattiktan sonra öğrendiğim şu ki borsa gerçekten sabır işi (bu arada gozdenin hala hikayesi oldugu icin erken davranmisim). ve benim gibi ufak paralarla büyük getiri saglamiyor. aldığım kagitlari ya yanlış yerden aldim ya da yanlış yerden sattım.

portfoyumde olan kağıtlar bu sayfada da paylaşılmış özellikle afyon crdfa ve tcell merak ediyorum. hikayeleri ve beklentileri var mıdır? bilgilendirebilirseniz öğrenme gayretim artacaktir.

RMX2030 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba, portföy bence çok güzel. Ucuz ve beklentisi olan hisseler . Tcell zaten çok ucuz yazılım, iletişim, pazarlama ve birçok hikayesi olan ülkemizin iyi şirketlerinden. Finanslar çok iyi durumda crdfa iyi olacaktır. Afyon ise hem fabrika yenileme, kentsel dönüşümler vs.vs gibi hikayeleri çok. Bunlara ilave enerji şirketlerinden ve holdinglerden ilave yapabilirsin . Benim iyi gördüğüm. Polho , Ieyho misal. Tabiki burayı takip ederek Celik hocanın ve katkıları olan değerli arkadaşların önerilerini takip edebilirsiniz . Orta ve uzun vadeli kazanç larınız olur ...

Alıntı Originally Posted by suzay Yazıyı Oku
    merhaba ilgiyle takip ediyordum üye oldum. paylasimlariniz cok faydalı. borsada da çok yeniyim. daha önce uzun vadeli taşıdığım ve borsada geçmiş ve geleceğini beklentisini bildiğim gozdeyi sattiktan sonra öğrendiğim şu ki borsa gerçekten sabır işi (bu arada gozdenin hala hikayesi oldugu icin erken davranmisim). ve benim gibi ufak paralarla büyük getiri saglamiyor. aldığım kagitlari ya yanlış yerden aldim ya da yanlış yerden sattım.

portfoyumde olan kağıtlar bu sayfada da paylaşılmış özellikle afyon crdfa ve tcell merak ediyorum. hikayeleri ve beklentileri var mıdır? bilgilendirebilirseniz öğrenme gayretim artacaktir.

RMX2030 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ozellıkle CRDFA nın hıkayesı bende var.4.65 ten temmuz ayında alıp agustos ayında ıse 7.93 ten sattım.galıba 8.40 lara kadar sonrasında cıkmıstı.Zırveyı gorunce taban taban yapıp temmuz ayındakı fiatın altına kadar dusmuş olması lazım.Şu anda 5.96 larda ben ordan ekmegı yedım

3. ASUZU 18,30 sattım .Rabbime şükürler olsun.çorba paramızı çıkardık.

4. satış geldi endekse bende asuzu yarısını verdim 18.10 dan yerine ıpek aldım esma hnm ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    ASUZU 18,30 sattım .Rabbime şükürler olsun.çorba paramızı çıkardık.
    Esma hanım ve Çelik hocama bir daha teşekkür ederim. Rtalbdan mutasyon haberiyle yükseldiğinde çıkmıştım. İyi de yapmısım. Asuzu ya geçtim. Zararımın çoğunu çikardım. Acemi yatırımcılığın vermiş olduğu hareketle 17.80 de sattım. En azından başlangıç sermayeme yaklaştım. Anladımki bir hisse çelik hocamızında öngördüğünce hislerle hareket etmez. En azından tecrübe kazanıyorum. Ögrenmeye çalışıyorum. Teşekkür ederim tekrar.

6. Cemts ın zirveye dokunup kiramamasi ve asagi salmasiyla daha vaktinin oldugunu dusunuyorum.gorusleriniz nelerdir?

7. MIPAZI takibe aldım.ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by Cmxk Yazıyı Oku
    Cemts ın zirveye dokunup kiramamasi ve asagi salmasiyla daha vaktinin oldugunu dusunuyorum.gorusleriniz nelerdir?
    15,50 üzeri kaldıkça bence yoluna devam eder.

Sayfa 993/1043 İlkİlk ... 4938939439839919929939949951003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •