Sayfa 84/1043 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 665 - 672 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. flap 4.44 altına gelmedikce şubat ayı beklentim devam ediyor .günlükte sistem sat verdi ytd

2. Çelik Çomak hocam ANELE'de çok kötü terste kaldım. Kol keseyim mi beklenir mi bu seviyelerde

3. Celik çomak hocam saygılar ostım için öngörünüz nedir ne kadar olunca satış girelim

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    şehitlerimize ALLAH rahmet eylesin kederli ailelerine sabırlar versin türkiyemi,zin başı sağolsun ...düşüş bu olaydan sonra sert oldu ülkemizin sabrı test ediliyor biz türk milleti olarak hep barıştan yanayız lakin bazen sabırlar zorlanıyor..düşüşler hacimsiz oldu gelişmelere göre yükselişler devam edecek bazı hisselerde bozulmalar olsada ana trend ler devam ediyor
    Evet. ALLAH şehitlerimize rahmet ve mağfiret eylesin. Mekanları cennet olsun.

5. hocam iyi günler tektu ve cemas hakkında görüşünüz nedir? Teşekkürler.

6.  Alıntı Originally Posted by str79 Yazıyı Oku
    Çelik Çomak hocam ANELE'de çok kötü terste kaldım. Kol keseyim mi beklenir mi bu seviyelerde
    ne kadar terste kaldın bilmiyorum ama gercek değerinde değil değeri 20 tl olan bir şirkettesin sadece sabırlı bir şekilde bekle ihale dönemi başlıyacak enerji sektöründe umarım acil ihtiyacın olan bir para ile borsaya girmemişsindir

7.  Alıntı Originally Posted by Turkbey Yazıyı Oku
    Celik çomak hocam saygılar ostım için öngörünüz nedir ne kadar olunca satış girelim
    ostik güzel hızlı toparlar 4.5 tl gibi cıkılır yada oralarda analiz güncellemek gerekir ytd

8. cemas radarıma yeni giren hisseler arasında 3.4 tl gibi hedefim var lakin radarım girdiği anda talihsizlik yaşandı ama halen sistemde al veriyor beklicez hareketini yapacaktır ytd

Sayfa 84/1043 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •