Sayfa 233/1043 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. endexs 107.000 pulback yapabilir..haftalıkta önümüzdeki hafta özellikle...günlükte 107.300 destek .altındada 104.840 var grafiksiz hayali ve saçma sapan hayali destekler drençler işte malzeme veriyorum

2.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam eski köye yeni adet getirmeyin. Grafik falan istemiyoruz. ��������
    buna gönülden katılıyorum

3. Teşekkür ler hocam herkesin akli var adımlarını kendi atar karanlık ise yardima ışığa ihtiyac duyar hisse paylaşımlarini bu sekilde görüyorum ben herkes kendi akil suzgecinden geçirir paylaşımlarinizdan cok faydalandim sağolun
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    aksgy. ve edip hareketlerini kısıtlı yapsalarda haftayı güzel kapatırlar kar cebe yakışır bunlardada uygulamak lazım aksgy normalde ben orta vade tutuyorum ama arada sistem günlük verirse al sat yapıyorum ama ana mal cebte duruyor bilmem anlatabildimmi
    SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Okuyom yazdıklarını.

Uydum sanma.

5. polho bu hafta 3.05 üzeri kapattığında ..düşen trendten cıkmış olcak orta vade güzel olacak gecen bir arkadaşımız sormuştu

6. son olarak ıhlas sıkışıklığın sonlarında her an patlamak üzere ..sarky sistem al vermiş YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    polho bu hafta 3.05 üzeri kapattığında ..düşen trendten cıkmış olcak orta vade güzel olacak gecen bir arkadaşımız sormuştu
    Hangi düşen trend bu.

Azıcık grafik bilgisi, trend bilgisi olan varsa şu (çıkmış olacağı) düşen trendi gösterebilir mi bana.

Sallıyon gene.

8. Bayadır bakmıyorum foruma tartışmaları full okudum
    Çelik i severim delikanı da bilirim..delikan algotrade robot kısmına kafa yormuş sayın uufuk hocadan feyz almış birisidir..
    Benim ismime aşinasınızdır..viop ve sasa tarafında 5.5 yıllık sasayı bozdum bu forumlarda bilen bilir ispata gerek yok..
    Boşuna nickim oyunagelenadam değil..
    Burda herkesten feyz alın ama kendi aklınızla iş yapın..
    Ben çelik hocayı tarama formülü olarak kullanırım..
    Her hisse ye hakim olamam ama bu adamın dediklerine bakarım..teknik olarak ...kendimce yorumlarım ve teknik konusunda öyle bir periyota bakmam her periyoda bakarım..
    Şimdi corona öncesi boluc bucim diye ısrar etti ve acayip düştü ve bana orada fırsat doğdu ve burada paylaştım..
    Boluc bucim uşak anele ..hani millet zararda iken ben bu hisselere giriş yaptım maliyet çok uygundu..çok güzel de getirdi ve çıktım çoğundan..
    Iki yazarı da bilen az buçuk gözü aşina olan eski bir kıdemli üye olarak ..faydalanmasını bilene her yorumda ekmek var..ve ben delikana bir konu da katılıyorum..celik hocayı da zan altında bırakmayın..ölçün biçin..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 233/1043 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •