Special Days Image
Sayfa 64/1043 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 505 - 512 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. atlas haftaya güzel olabilir takibe aldım 1.80. 2.00 ve 2.30 hedefleri ytd

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    dmsas da baskı var gecen hafta güzel hareket bekliyordum ama resmen baskılandı bu haftada izlicem buradan dönmesi lazım
    Hocam BNTAS KRGYO GOODYEAR hakkındaki düşünceniz nedir. İstediğiniz yerdemi.

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    dmsas da baskı var gecen hafta güzel hareket bekliyordum ama resmen baskılandı bu haftada izlicem buradan dönmesi lazım
    Teşekkürler...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hocam #sekur baksak

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam BNTAS KRGYO GOODYEAR hakkındaki düşünceniz nedir. İstediğiniz yerdemi.
    bntas belki bir tık daha gider ama göstergelerde yorgunluk olabilir diğerleri yola devam krgyo 4.5 civarı bekliyorum goody 7. 8 ytd

6.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Hocam #sekur baksak

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    orta vadede 9. 10 civarı hedefi var ytd

7. ODAS bedelli açıkladı.Her ne kadar bedelli olayını sevmesem de ODAS'ta birşey beni dürttü Cuma aşağı verdiklerinde2,48 den pozisyon açtım.. Eski göz ağrımdır kendisi Açığa satış yasağı da var. Hacim de güzel. Sanki güzel şeyler olacak gibi. Göz ucunuzunda bulunsun. Belki takip etmek isteyenler olabilir.
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

8. Katmr ayen prkab karsn hekts hepsi de yakinda bedelli yapti hepsi de iyi gitti. Odas da gidebilir.

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Sayfa 64/1043 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •