Sayfa 477/1043 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Yarın bence Pegyo günü, yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Sanko son anlarda coştu...
    Devamı gelir mi görcez bakalım...
    sanko gecen hafta beklediğim hareketi bu hafta yaptı asıl olan eski zirveyi delecekmi delerse ilk yıl hedefime gider

3. yarın piyasa toparlar düşüşler umrumda değil benim merak ettiğim neden seçim öncesi ralliye musade edilmiyor acaba seçim sonrasınamı bırakılıyor ? kafamda deli soru işretleri var ?????? biri beni aydınlatsın

4. bu doları nasıl patltıcamızı düşünüyorum bir soru işaretide bu benjamin ?????sadece faiz arttırmakla olacak iş değil bence şimdi kanal istanbul bombasını patlatmanın tam zamanıı

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yarın piyasa toparlar düşüşler umrumda değil benim merak ettiğim neden seçim öncesi ralliye musade edilmiyor acaba seçim sonrasınamı bırakılıyor ? kafamda deli soru işretleri var ?????? biri beni aydınlatsın
    Ben de anlamis değilim hocam bu arada Afyon ,İhlgm yorumu için Allah razı olsun arada bir fikrini merak ettiğim için soruyorum hakkını helal et .Hayırlı akşamlar.

6. Çelik hocam bence ralli olursa Trump kazanır..
    Bunu herkes biliyor.
    Piyasada müthiş bir likidite var..
    Ancak şu an derin Amerika ile Trump ın bir pazarlığı söz konusu bence... bazı konularda görüş ayrılıkları var..
    Eğer Trump anlaşırsa, piyasada ralli yaptırır ve seçimi Trump a kazandırırlar..
    Bu sadece benim tahminim...

7. yarının hissesi yggyo olarak gördüm sistem al vermiş durumda

8. Dövizi düşürmenin de asıl yolu T.C hükümeti ile Batı nın anlaşması , uygun bir diyalog kurup orta yolun bulunması ile ilgili..
    Yoksa diğer çözümler hep yüzeysel kalır..
    Not artırımının falan yolu da bu..
    Batı ile ilişkilerin normalleşmesi gerekiyor diye düşünüyorum...

Sayfa 477/1043 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •