Special Days Image
Sayfa 256/1043 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by overstar35 Yazıyı Oku
    Saga sola saldirmadan , klavye çocukluğu yapmadan paylaşımın herturlusu iyidir .
    Ağzının payını aldığında admine şikayet edip verdiğim cevapları kaldırmasa daha iyi olacakti , neyse artık .
    sildim verdiğim grafikleri.

/* sen ne yaptın bu forum için 5 ayda 189 yazı ile */

2. Fonet te 19.40 kadar bir direnç yok. Türkcell ile anlaşması, Milliegitim ile oluşacak yeni sistemler ile anlaşması, yurt dışında alabileceği ihaleler . Tahta daki oyun kurucu tarafından tekrar değerlendirilebilir. Burdan düşme olmaz ise yeni alıcılar gelir . Direnç üstü kapatti . Iyi olur diye düşünüyorum...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Hocamın ve diğer bir arkadışın izleme listelerinden acemi bir bakış acısıyla MACD VE RSI osilatörlere bakarak güzel gözükenler:
    DOCO/TRKCM/ISGYO/AKSGY/DZGYO
    Bide ASUZU(mevcut seviyeleri korursa) ve GOZDE gözüme güzel gözüktüler.
    Hocamdan rıcam ASUZU için önümüzdeki hafta için bir değerlendirme rica ediyorum.saygılar sunuyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,703
     Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Gümüş benimde beğendiğim bir materyal . Sanayide çok kullanılan . Eloktronik ve diğer sınai sektöründe kullanılan. Altına göre fiyatı ucuz olan bir metal . Tek handikapı dolar endeksine bağlı olması. Altın yerine ben bunu tercih ederim . Bazı bankaların yatırımcı kurumlarında gr satışı varmış. Çizelge için teşekkürler. Tabiki borsada fon şeklindede alinabilir .

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Altını ve gümüşü gram olarak almak yerine fon şeklinde almayı tavsiye etmem. Çünkü bu durumda elde edilen getiriden %10 stopaj kesintisi yapılıyor. Yani 100 lira kazandığında 10 lirası gidiyor 90 liraya düşüyor..

incelemek isteyen için link:

https://www.gib.gov.tr/sites/default...me_rehberi.pdf

5. Asuzu uyumsuzluklarda dikkatli olmak gerekir,fibo seviyeleri takip edilebilir.
    Kırmızı çizgi altı kapanışlarda dikkatli olmak gerekir.

6.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    indes grup (indes, dgate, despc) hisseleri önümüzdeki iki hafta ilgi/hacim görebilir.

en son indes de dün akşam bilançosunu açıkladı, diğer ikisi açıklamıştı zaten.

iki hafta dememin sebebi yanlış hatırlamıyorsam ayın 18'inde genel kurul toplantıları var, üçünün de aynı gün. bu toplantıya ilişkin beklenti/hareket oluşabilir.

bilişim/bilgisayar sektöründe indes grubun f/k ve pd/dd rakamları fena değil gibi görünüyor. teknik açıdan üstatlardan değerlendirme yapan olursa müteşekkir oluruz tabii.

Selamlar sn.mühendis nerelerdesin pek sesin çıkmıyor.Senin için indes yorumu.
    4 haftadır kahve trendi dövüp duruyor üzerinde haftalık kapanışlarda trendler görüldüğü gibi.Fibo sev.takip edebilirsin.
    Altta pembe çizgi ve haftalık pivot seviyesi 11.06 aylık pivot ve yeşil trend 10.41 seviyeleri takip.

7. geriye dönük sayfaları okudum ..faydalı bilgiler paylaşan arkadaşlarıma teşekkür ederim kamu bankaları kesenin ağzını açtılar sektörleri canlandırmak için ucuz kredi desteğiyle

8. gyo takip listem belli arara paylaştım tekrar yazayım ygyo.ihlgm.yyapı.ozgyo.dzgyo.aksgy.vkgyo. gibi YTD

Sayfa 256/1043 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •