Sayfa 335/1043 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sanko trend desteğinde tutunmuş salmalarına aldanmayı bu hisse orta ve uzun vade cok cok iyi olcak YTD
    Sankodan çıkıp gsdho ya girdim hocam insallah doğru aksiyon almisimdir.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Sankodan çıkıp gsdho ya girdim hocam insallah doğru aksiyon almisimdir.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    güzel beğendiğim hisselerden daha önce paylaşmıştım bol kazançlar

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    fmızp gözüme takıldı borsaya başladığım ilk hissem bu sene 100 tl rahat devirebilir sonrsı fizana gider şu an elimde yok yavaş yavaş almak istiyorum 2023 hedef fiyatım 600 tl civarları kumbara hisse YTD
    Hocam Bfren öncülüğünde bedelsiz potansiyeli olan hisselerde bir hareket başladı Fmizp da bu furyaya katılabilir. Kombara hisseleriniz içinde ilk sıraya hangi hisseyi koyuyorsun?
    Hocam bir arkadaş yazmış Yabancilar Adese de son günlerde 27 .milyon lot almışlar.
    Ostim de sabreseydim sonhaftada %35 daha kar ederdim. Sabırsızliğimin bedelini bu şekilde ödedim. Cuma günü de 2.60 değip 2.94 kapattı. Derdim ikinci bir hisseyi seçmemde yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler hocam.

4. Çelik hocam nuhcm ile oyakc hakkında yorum alabilirmiyim. Teşekkürler hocam sağlıcakla kalın

5. Iyi aksamlar , Polho da ve bunun gibi prim yapmayan kağıtlarda bazı oyunlar oynandı. Polho , Nuh çimento ve buna benzer kağıtlarda ne olabilir? Endeks nasıl olur ? Birde çelik hocam haftalık liste paylaşırmısınız. Teşekkürler...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Iyi aksamlar , Polho da ve bunun gibi prim yapmayan kağıtlarda bazı oyunlar oynandı. Polho , Nuh çimento ve buna benzer kağıtlarda ne olabilir? Endeks nasıl olur ? Birde çelik hocam haftalık liste paylaşırmısınız. Teşekkürler...

oyunlarını bozacağız bu baskının bedelini ödeyecek bu şirketler ...endexs tepki cıkışları olacaktır temmuz 15 itibari ile düzeltme olacağını düşünüyordum ayın 10 da başladı bahane ne olursa olsun şimdilik bitti ..haftalık hisse paylaşımını yarın şekillendireceğim iyi geceler

7.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Çelik hocam nuhcm ile oyakc hakkında yorum alabilirmiyim. Teşekkürler hocam sağlıcakla kalın
    nuhcm 20 üzeri bekliyorum ..oyakc kısa düzeltmelerle yolu uzun hisselerin tamamen toparlanması için bedelsiz ihtimalini gözetmekteyim aldığım bilgiler bu yönde YTD

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    oyunlarını bozacağız bu baskının bedelini ödeyecek bu şirketler ...endexs tepki cıkışları olacaktır temmuz 15 itibari ile düzeltme olacağını düşünüyordum ayın 10 da başladı bahane ne olursa olsun şimdilik bitti ..haftalık hisse paylaşımını yarın şekillendireceğim iyi geceler
    Teşekkürler. Iyi geceler ...

Sayfa 335/1043 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •