Sayfa 33/1043 İlkİlk ... 23313233343543831335331033 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 257 - 264 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by parmak izi Yazıyı Oku
    Bir ricam var. Hızlı Yükseliş potansiyeli gördüğüm IZTAR hisseyi birde siz inceleyebilirmisiniz.
    iztar beğenmedim zarardaysanız az kendinizi kurtarın cok zarardaysanız bekliceksiniz ytd

2. krgyo harekete gececektir .msgyo cok bekletti hızlı yükseleceklerden ..aksgy harekete geçti gayet güzel sayas devam bunları düşükken paylaşmıştım alan satan olduysa hayırlı olsun ne diyim

3. işlerimin yoğun olduğundan fazla ilgilenemiyorum topikle

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    krgyo harekete gececektir .msgyo cok bekletti hızlı yükseleceklerden ..aksgy harekete geçti gayet güzel sayas devam bunları düşükken paylaşmıştım alan satan olduysa hayırlı olsun ne diyim

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    iztar beğenmedim zarardaysanız az kendinizi kurtarın cok zarardaysanız bekliceksiniz ytd
    Teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Dün pagyo demişim,bugün 5,78 i gördü......kaldı erbosan ......çok sıkıştı,sermayesinin 3 katı kar var,yabancı topluyor.......
    Dün erbos demiştik ,bugün 22.90 görerek %7 verdi.....çok şükür......

7. Önümüzdeki hafta a ile başlayan hisse var sırada.......ama Algyo değil..... Gerçi o da yükselecek ya neyse........

8. bizim .sanko .aksgy.msgyo.krgyo.egpro.goody.kutpo.ateks. bu hisselerin yolu uzun petkm de dahil ettin seç beğen all yaat para kazan rtalb da unutmıyayım daha varda kafanız karışmasın

Sayfa 33/1043 İlkİlk ... 23313233343543831335331033 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •