Sayfa 43/1043 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 337 - 344 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    piyasa yatay kapandı krgyo iyiydi güzel kapattı haftaya devam eder goody devam eder pazar günü gözden gecirecem tekrar piyasayı....
    Hocam bekliyoruz. Körfez de balıklar geziyor. Lastikleri şişirmemiz lazım. Havası biraz eksik.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    piyasa yatay kapandı krgyo iyiydi güzel kapattı haftaya devam eder goody devam eder pazar günü gözden gecirecem tekrar piyasayı....
    Sn celik comak odas, tskb, soda ve avod yorumu yapabilir misiniz, biraz cok kağıt yazdım kusuruma bakmayın.

Bugün krgyo ve goody aldım krgyo iyi gidiyor keşke biraz daha fazla alsaydım, soda almıştım oradan biraz içeri girdim stop d olamadım.

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Bu haftanın hisselerini heyecanla bekliyoruz hocam takipcilerinizi yorumsuz birakmayin:-))

4. 1-odas
    2-ıttfh
    3-mavi
    4-ozrdn
    5-megap
    6-alyağ

5. aksgy. anele .olmip.ateks .bizim.atagy 3.99 fiyatla listemde yer alan hisseler devam edenler belli zaten bol kazançlar

6. kara listeye skbnk da ekliyorum minik bir duyum geldi bu saatte gercekse 2.30 olma ihtimali var hatta daha yukarılar olabilir.ama yinede temkinli olmak lazım ytd

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    hocam bu hisselere nereye kadar devam edelim. nerede bitirelim.

8.  Alıntı Originally Posted by myacar Yazıyı Oku
    hocam bu hisselere nereye kadar devam edelim. nerede bitirelim.
    krgyo 3.5...4 arası goody ne zamn istersen o zaman

Sayfa 43/1043 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •