Sayfa 384/1043 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    hocam tam 20 yıldır hisse senedi yatırımcısıyım. çok değişik zamanlar gördüm. çok sabırlıyımdır.
    Araştırıp bir hisseye girip sabırla beklerim..
    Hareketler bazen insanın sabrını zorluyor ama sonunda genelde seçimlerim beni memnun ediyor..
    Ama bu olmip teki hareketler beni bile bazen sinirlendiriyor..
    Kv de bir hareket olur mu acaba yoksa daha çok mu bekletir acaba..
    Yıllardır takip ettiğim bir hisse ama ben 3 hisse belirlemiştim. Bunu aldım. Diğer ikisi çok olağandışı yükseldi.
    Bundan da beklentim mi yüksekti bilmiyorum, istediğim hareketi yapmadı..
    Kısa daki görünüşü nasıl sizce?
    olmip yatırımcının sinir testini ölçüyor ben o hisseyi ekranımdan sildim izlemiyorum siz sorunca bakıyorum izleyince bende sinir oluyorum ekranda gizledim herkes sinir olduğu zaman hareket zamanı yakındır

2. Çelik hocam iyi akşamlar. Skbnk hissesi hakkındaki ve hareketleri ile ilgili son düşüncelerinizi alabilirmiyim.

3.  Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Çelik hocam merhaba, sizden ricam AKSA ve KAREL için orta vade görüşünüz nedir, şimdiden teşekkür ederim..
    AKSA TEKRAR GÜÇ TOPLAYIM HAREKETE HAZIRLANIYOR KAREL DESTEĞİNDE GÜÇ TOPLUYOR HER HİSSE GİBİ SERT SATIŞ YEDİLER SERT ALIM İÇİN HAZIRLIK YAPIYORLAR ytd

4. nugyo haftalık desteğinden dönmüş gibi görünüyor kapanışı yarın görmem gerekiyor ciddi pirim yaptı bu hissemiz burada paylaştığımda bayağı aşağıdaydı

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    442
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    AKSA TEKRAR GÜÇ TOPLAYIM HAREKETE HAZIRLANIYOR KAREL DESTEĞİNDE GÜÇ TOPLUYOR HER HİSSE GİBİ SERT SATIŞ YEDİLER SERT ALIM İÇİN HAZIRLIK YAPIYORLAR ytd
    Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun....hocam eşim banada kağıt al diyor ) 5 bin lirası varmış, karar veremedim, VESBE, COLA, MAKTK, BİM, MİGROS yada sizin başka bir öneriniz olurmu.... Şimdiden teşekkür eder hayırlı cumalar dilerim...

6.  Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun....hocam eşim banada kağıt al diyor ) 5 bin lirası varmış, karar veremedim, VESBE, COLA, MAKTK, BİM, MİGROS yada sizin başka bir öneriniz olurmu.... Şimdiden teşekkür eder hayırlı cumalar dilerim...
    ostim alabilirsin yengeme bol kazançlar hayırlı cumalar

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    442
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ostim alabilirsin yengeme bol kazançlar hayırlı cumalar
    Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun, yarın alıyorum inşaallah..

8. Sn. Çelik hocam, Afyon,knfrt ve polho için son durum analizi paylaşırmısınız ?

Sayfa 384/1043 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •