Sayfa 29/1043 İlkİlk ... 19272829303139791295291029 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 225 - 232 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Merhabalar KRGYO tef gibi gerilmiş teknik analizi var.Vur kaç da yapabilir, kararlılık da gösterebilir. AKGUV hakkında yorum alabilir miyim?

2. EUYO hareketin devamının gelecek mi bakalım. 1.30 denemesi yapabilecek mi? izlemekte fayda var.

3. AFYON güç toplamaya çalışıyor.

4. DENCM da 6.75 üzerine atar mı diye bekliyoruz ama bakalım.

5. Çelik çomak hocam sizi saygıyla takip ediyoruz.ellerinize sağlık öncelikle.gayet başarılısiniz.elimde az miktarda hurgaz olmasına rağmen ben bile bu hisseden bişey olmaz diyorum, ta ki sizin yorumunuza kadar.vallahi tebrikler.
    Benim asıl sormak istediğim silverline.
    İki yıldır elimde inatla tutuyorum.ilk başta ben de küçük Arçelik diye aldım fakat vizyonsuz oluşu ve yurt içi pazarda fazla silik olmaları ayrıca agresif büyüme konusunda pek fazla icraatta bulunmamaları, bununla birlikte bilancolarinin kötü gelmesi beni hayli umutsuzluğa sevk etti.
    gel gelelim fırın üretimi için yeni bant acmalari büyüme ve ciro konusundaki umutlarımı tekrar yesertti.bu güzel bir gelişme oldu.bilancoda seri üretimin başladığını da öğrendik ancak kapasite kullanım oranı çok düşük görünüyor.yuzde onun bile altiydi sanırım.
    Demem o ki fırın üretimi nasıl gidiyor? Kapasite kullanım oranı artıyor mu? Bu konu hakkında bilgi edinemiyiruz.eger sizin bu konu hakkında herhangi bir bilginiz varsa ve bizimle paylasirsaniz çok seviniriz.saygilar
    Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by akwater Yazıyı Oku
    Çelik çomak hocam sizi saygıyla takip ediyoruz.ellerinize sağlık öncelikle.gayet başarılısiniz.elimde az miktarda hurgaz olmasına rağmen ben bile bu hisseden bişey olmaz diyorum, ta ki sizin yorumunuza kadar.vallahi tebrikler.
    Benim asıl sormak istediğim silverline.
    İki yıldır elimde inatla tutuyorum.ilk başta ben de küçük Arçelik diye aldım fakat vizyonsuz oluşu ve yurt içi pazarda fazla silik olmaları ayrıca agresif büyüme konusunda pek fazla icraatta bulunmamaları, bununla birlikte bilancolarinin kötü gelmesi beni hayli umutsuzluğa sevk etti.
    gel gelelim fırın üretimi için yeni bant acmalari büyüme ve ciro konusundaki umutlarımı tekrar yesertti.bu güzel bir gelişme oldu.bilancoda seri üretimin başladığını da öğrendik ancak kapasite kullanım oranı çok düşük görünüyor.yuzde onun bile altiydi sanırım.
    Demem o ki fırın üretimi nasıl gidiyor? Kapasite kullanım oranı artıyor mu? Bu konu hakkında bilgi edinemiyiruz.eger sizin bu konu hakkında herhangi bir bilginiz varsa ve bizimle paylasirsaniz çok seviniriz.saygilar
    Ytd.
    şirket ankestre fırın için yeni bir fabrika kurdu seri üretime geçiyor şirket ar-ge ve inovatif çalışmaları devam ediyor Pozitif beklentiler hisse üzerinde devam ediyor. tam kazanacağın anda bırakma yürüyordu artık koşacak (Y.T.D)

7. Sn çelik çomak tektu da beklerken hurgz kaçırdık.Bekleyelim mi?��

8.  Alıntı Originally Posted by hipertansiyon Yazıyı Oku
    Sn çelik çomak tektu da beklerken hurgz kaçırdık.Bekleyelim mi?��
    hurgz gibi bir hareket hazırlığı var gördüm dolar bazlı baktım grafiğe 80 cent e kadar sert yukarı bir cıkış gördüm 16 cent te bariyer var kırarsa hedefe kadar yolu acık

Sayfa 29/1043 İlkİlk ... 19272829303139791295291029 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •