Sayfa 707/1043 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    ınşallah iyi kapatır. Dolarda düşerse çok iyi olur ...
    dolar sevicilerin sonu hep hüsranla bitmiştir bizler ülkemize güveniyoruz ve yatırım yapıyoruz ben 1 dolar bile almadım almıycağımda döviz sevmiyorum tl bize yeter altında bize yeter

2. Celik hocam , direnç ve destekler hafifte olsa değişti. Orta ve uzun vade senet önerisi olarak ilave hisse verebilirmisiniz. Yoksa hafta sonu mu olacak değerlendirmeler...

3.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    celik hocam , direnç ve destekler hafifte olsa değişti. Orta ve uzun vade senet önerisi olarak ilave hisse verebilirmisiniz. Yoksa hafta sonu mu olacak değerlendirmeler...
    hafta sonu bakarız yarını kapatalım sistemde güncellemeler yaptım deniyorum goody tek olarak işaret etti yarın goody izlicem nasıl bir etki gösterecek

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    hafta sonu bakarız yarını kapatalım sistemde güncellemeler yaptım deniyorum goody tek olarak işaret etti yarın goody izlicem nasıl bir etki gösterecek
    Inşaallah tüm senetlerde artı kapatırız. Teşekkürler...

5. Aylık hisse genelde paylaşmayı düşünmüyorum gecen ay malum snkrn kırizi yaşadık isteyen arkadaşlar özelden yazabilirler pazar günü paylaşırım

6. Teşekkür ettim.

7. Hocam tskb hissesi hakkında yorumunuz olabilir mi? Saygılar..

8.  Alıntı Originally Posted by mx_61 Yazıyı Oku
    hocam tskb hissesi hakkında yorumunuz olabilir mi? Saygılar..
    hareket etmeden önce paylaştık eskiden bir arkadaşım dostum derdi buda bir gün klnma olurmu? Diye

Sayfa 707/1043 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •