Sayfa 985/1043 İlkİlk ... 4858859359759839849859869879951035 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 7,873 - 7,880 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Esma hanim gecen pztesi yanlis hatirlamadiysam almistim. Bugün tavan oldu ama bu grup pek guven vermiyor bana. Eger teknik bir tavansa bugun yarin geri salabilir. Haber kaynakli ise gideri olabilir.
     Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    IPEKE ara direnç 13,58 iki basamak altından sattım ve hiç beklemeden tavana gitti.

2. Yazar yazmaz baktim kozaa ve ipeke bozdu tavani cok cakal bunlar.
     Alıntı Originally Posted by burzumvarg Yazıyı Oku
    Esma hanim gecen pztesi yanlis hatirlamadiysam almistim. Bugün tavan oldu ama bu grup pek guven vermiyor bana. Eger teknik bir tavansa bugun yarin geri salabilir. Haber kaynakli ise gideri olabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    hangi hisseye geçtiniz
    kuyasa biraz 2,30 dan yanaştık

4.  Alıntı Originally Posted by burzumvarg Yazıyı Oku
    esma hanim gecen pztesi yanlis hatirlamadiysam almistim. Bugün tavan oldu ama bu grup pek guven vermiyor bana. Eger teknik bir tavansa bugun yarin geri salabilir. Haber kaynakli ise gideri olabilir.
    geri gelişte 13.61 den gene yakaladım. Ama rsı aşırı alım seviyelerinde onuda unutmayalım.

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    kuyasa biraz 2,30 dan yanaştık
    Inanın siz biraz geç yazınca, bende en ucuz kuyas baktim . Bende aldim. Hayırlısı...

6. KOZAL a dair bazı hocaların değerlendirmelerini buraya özet geçeyim.
    Kozalda kasasındaki nakit piyasa değerinin%40 ı . Borç yok denecek kadar az.satış derdi yok.bürüt kar %60 seviyesinde.Bulunan madenden dolayı eğer Gubfr için 100.tl değerleme yapılıyorsa, kozal 4 tesisinde bu miktar üretimiyapıyor ve 2 yıl içinde % 50 fazla üretim olacak.dava süreci artık bitecekse, hükümet türkiye varlık fonuna dahil eder. Kozal sermaye 150,5 mio tl gubfr sermaye 334 mio tl .
    Yukardaki bilgilerden anlıyoruzki kozalın yolu çok uzun .kesinlikle ytd.

7. Polho ve yayla inatla yürümüyor ne dersiniz ?

RMX2170 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Esma hanım. Tektu 2.01 üstü güzel olur . Ne dersiniz

Sayfa 985/1043 İlkİlk ... 4858859359759839849859869879951035 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •