Sayfa 254/1043 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Son 5 yılın (2015-2019) tamamında değer artışı göstermiş .SEMBOL'ler.

GLDTR : Altın

GMSTR : Gümüş

USDTR : Dolar

2. Bundan dört yıl önce banka aracı kurumda çok az param vardı. Aracı kurum danışmanları bana 4.45 civarı goody aldırdılar. Inanın 4 yıldır bekledim . Hem zaman kaybı hemde para kaybına uğradım. Dolar bazlı büyük zarar , vadeli yatırsam bile kardaydim . Celik hoca bu kağıdı 3 civarında begendigin i iletti . Onun için beklentisi , karlılığı iyi kağıtları ucuzken almak para kazandırır. Sade düşünmek borsanın temel kurali ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Son 5 yılın (2015-2019) tamamında değer artışı göstermiş .SEMBOL'ler.

GLDTR : Altın

GMSTR : Gümüş

USDTR : Dolar

Gümüş benimde beğendiğim bir materyal . Sanayide çok kullanılan . Eloktronik ve diğer sınai sektöründe kullanılan. Altına göre fiyatı ucuz olan bir metal . Tek handikapı dolar endeksine bağlı olması. Altın yerine ben bunu tercih ederim . Bazı bankaların yatırımcı kurumlarında gr satışı varmış. Çizelge için teşekkürler. Tabiki borsada fon şeklindede alinabilir .

4.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Gümüş benimde beğendiğim bir materyal . Sanayide çok kullanılan . Eloktronik ve diğer sınai sektöründe kullanılan. Altına göre fiyatı ucuz olan bir metal . Tek handikapı dolar endeksine bağlı olması. Altın yerine ben bunu tercih ederim . Bazı bankaların yatırımcı kurumlarında gr satışı varmış. Çizelge için teşekkürler. Tabiki borsada fon şeklindede alinabilir .

Gümüşün fiyatı ucuz . Fakat altının artışına göre ucuz kalmış yanlış anlaşılmasın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    .XAUTRY (Altın Ons TL ) grafiği ve üzerinde yaptığım zaman analizi bir yerlerde var. ( unuttum nereye koyduğumu )

Altında düşüş beklediğimi anlatmışım o grafikte.

6. MAŞALLAH form gercek amacına dönmüş kolay gelsin arkadaşlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    daha da güzel bilgiler paylaşmıştım sabahleyin.

hisselerin topluca f/k oranları tablosu vardı.

hisselerin pd/dd oranları tablosu vardı.

hisselerin yılbaşından bu yana dip değerlerine uzaklıkları (%) tablosu vardı.

iki-üç tane kendini bilmez, bana laf sokma derdinde olan densiz yüzünden hepsini geri sildim.

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    MAŞALLAH form gercek amacına dönmüş kolay gelsin arkadaşlar
    Teşekürler. Faizlerin düşmesi. Gayrı menkuller daha iyi hareketlendirebilir . Bu durumda f/k diğer durumları ucuz ve karlılık ları iyi olan şirketlerden, edip , ata ve iflas pardon ihlas gayri menkuller çok geride kaldı. Bunlar için ne düşünüyorsunuz. Teşekkürler...

Sayfa 254/1043 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •