Sayfa 259/1043 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Herkese hayırlı sabahlar. Hocam müsait olduğunuzda ASUZU kısada bir yorum rica ediyorum. Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Karton, ALCAR, Bfren Egeen, eggubre , gibi aklıma gelenler . Bunlar

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    En büyük iki adayı unutmuşsunuz hocam işbir holding ve yibitaş

3.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    En büyük iki adayı unutmuşsunuz hocam işbir holding ve yibitaş
    Haklisiniz . Ilk aklıma gelenleri yazdim. Hatta kendi takip ettiğim nuh çimentoyu bile unuttum. Biraz da beklenti bizim duygularımız. Borsada böyle güzel atılımlar yapılsa derinlik artar yeni katılımcıların artması sağlanır. Yatırım için taşa toprağa, betona paranın gitmesi önlenir. Üretim için şartlar daha iyi olgunlaşır. Tabiki bu atılımlar yapılırsa...

4. MALUM ŞEY nedeniyle sayfadan 2 gün uzaklaştırma almıştım,geldim. Çelik Çomak Hocam, sizden bir talebim var, başka bir yerlerde bilgi paylaşımı yapmayı düşünür müsünüz,kopmak istemem, takip etmek isterim. Bu adam, güzel bir sayfayı mahvedecek gibi, yazık. Sizi takip etmek için bu sayfa sürekli bilgisayarımda açıktı, ama şu an çok istekli açmadım. Saygılarımla.

5. yeni baktim guzel bir sayfa, sayin celik comak kardeşi kutlarım. sayfa gaftalık hisse paylaşimi sanirim...bu sayfanin ahengini bozmamak gerekir..gordugum kadar burdaki yatirimci az cok kazaniyor. isi grafige cevirdiginiz anda kazanclarinuz terse doner cunku bu sayfaya ters... bu isintersi durumda olusmustu bu formda..bir zamanlar son mohokan grafik eliot sayimi ile yatirimciya guzel kazanclar sagliyordu, ordada yine birileri o ahengi bozmustu sonucta sayvfa dagilmisti.. burdada tersi bir durum olusmus. sanirim piyasa kucuk yatirimclarin kazancla ayrilmasini istemiyor ve by lerin isleri bozuluyor, karsi araga geciliyor..tavsiyem kendi yolunuza sasmadan devam edin..grafik ogrenmek demek kazanc saglama anaci tasimiyor.. pitasa grafik yazip cizmeye vakit birakmaz...en iyi temelciler grafik incelemeden kafasinda canlandiranlardir. ornek herjes ramircidir ama adamtv yi fise takinca bakmadan arizayi biliyor...yinede grafik ogretmek cok gerekliyse baska bir sayfa acilabilir..ama tavsiye etmem grafikcilik zamani degil , oyle olsa mimarlar birsada cok kazanirlardi. ama cogu isdiz. saygilar.

6. arkadaşlar ben cizgimden cıkmam başka hiç bir yerde paylaşım yapmıyorum zaten arada bir kaç hissenin topiğine yazarsam yazıyorum birde haziran yarışmasına katılmıştım

7. normaalde sistem 23 hisse haftalık bazda al vermiş lakin ben 11 tanesini burada paylaştım diğerleri bankalardan oluşuyor bir kaç taneside henüz olgunlaşmamış

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    normaalde sistem 23 hisse haftalık bazda al vermiş lakin ben 11 tanesini burada paylaştım diğerleri bankalardan oluşuyor bir kaç taneside henüz olgunlaşmamış
    Merhabalar, kumbara hisse msgyo unutulmuş, birde ata ve edip gyo lar var . Bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz. Bankalardan ise şekerbank ve halkbank iyi görünüyor.

Sayfa 259/1043 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •