Sayfa 373/1043 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. bu gün yine kırmıızı bir gün yaşadık borsamızda ilginç inişler cıkışlar oluyor sanki bizim ülkede seçim var teknik acıdan endexs te 2 li tepe oluşmuştu tuzak tır dedim ama ne yazıkki düşüş hedefi 1050 ti kapanışa doğru tepki geldi yarın nasıl olacak bakalım sabırla bekliyoruz YTD

2. cok cok inceledim sebepsiz düşüş oldu 1 saat çalıştım bu yanardağın patlamadan öncesi gaz boşaltması olarak adlandırdım ben yükseliş konusunda halen kararlıyım bu piyasa ciddi yükseliş yapacak öncelikle 1250. görülecek sonrası yine düzeltme ve sonrası soluksuz yükseliş 1450 civarları YTD yarın ola hayrola zararda olan arkadaşlarım varsa sabırla beklesinler

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    cok cok inceledim sebepsiz düşüş oldu 1 saat çalıştım bu yanardağın patlamadan öncesi gaz boşaltması olarak adlandırdım ben yükseliş konusunda halen kararlıyım bu piyasa ciddi yükseliş yapacak öncelikle 1250. görülecek sonrası yine düzeltme ve sonrası soluksuz yükseliş 1450 civarları YTD yarın ola hayrola zararda olan arkadaşlarım varsa sabırla beklesinler
    Selamlar çelik hocam. İnan yüreğimize su serptin. Teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    cok cok inceledim sebepsiz düşüş oldu 1 saat çalıştım bu yanardağın patlamadan öncesi gaz boşaltması olarak adlandırdım ben yükseliş konusunda halen kararlıyım bu piyasa ciddi yükseliş yapacak öncelikle 1250. görülecek sonrası yine düzeltme ve sonrası soluksuz yükseliş 1450 civarları YTD yarın ola hayrola zararda olan arkadaşlarım varsa sabırla beklesinler
    Gerçekten bir haftadır ky iyi dayak yedi. Ve bu dayaktan yilginliga düştü 1020 konuşulmaya başladı. Inşaallah yarın ve sonrası kuvvetli alım gelir . Gelmez ise piyasaya yeni katılan ve katılmaya devam eden 450 bin yeni yatırımcı dövize geçer. Buda çok istenen bir durum olmaz . Inşallah burdan bankalar ve büyük şirketler ve varlık fonu hisse geri alım politikası başlatırlar. Bankalar çöp oldu . Umudu kaybetmeden . Inşallah hayırlısı olur ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. bisti 3 günde bukadar aşağı basacak bahane ne olabilir???art niyet varsa spk art niyetlileri bulmalı.küçük yatırımcı çaresiz bırakılmamalı korunmalı...
    hayali şeyler bunlar...gerçeklerle uzaktan yakından alakası yook...hele yatırım tavsiyesi hiç değil...

6. çoğu hissemiz haftalık desteklerindeler 2li tepe bitti 2 li dip gündemde izleyip görecez zaman beni haklı cıkaracakmı ?

7. akguv .vkgyo. ve afyon demiştim bir ara geride kalan afyon şu an nakidi olan bu hisseye dikkat etsin ilerki dönemlerde tekrar adından cok söz< ettirecek YTD

8. bir Ara burva 55 civarLARINDA ALINIRMI DİYEN ARKADAŞIMIZ VARDI dokta şu an burvadan ucuz YTD

Sayfa 373/1043 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •