Special Days Image
Sayfa 206/1043 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Bayrk taban iyi talep görmüş. Herkese 299 satış yapılmış. Fakat otobüs kendi yatırım soketine uğramamış. Gayrı menkuller e uğramış. Bazılarına çarpmış. Bazılarını taşımış. Bu talepler metro yatırıma yarar. Ağa hakkını vermesi lazim.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Deniz gayri menkulda bugün iyi oyun oynandı. Deniz yatırımdan 400 bin lot satış geldi.
    Otobüs çarptı.

aynen öğle oldu ama haftalık kırılım öncesi neden boyle yaptılar haftaya net anlarız

3.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Bayrk taban iyi talep görmüş. Herkese 299 satış yapılmış. Fakat otobüs kendi yatırım soketine uğramamış. Gayrı menkuller e uğramış. Bazılarına çarpmış. Bazılarını taşımış. Bu talepler metro yatırıma yarar. Ağa hakkını vermesi lazim.

ayrı kurumlardan talep açmıştım 997 adet gelmiş hayırlısı bakalım

4. metro zarar acıkladı lakin aşağı vermedi kanal dışına cıkmadı yerine mal koydum tekrar uyuz tskb sonunda tavan yaptı ama saldı haziranda 1.23 hedefi mevcut bekliyoruz bakalım YTD

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    aynen öğle oldu ama haftalık kırılım öncesi neden boyle yaptılar haftaya net anlarız
    Otobüs resmen çarpmış. Tavandan eksi kapatmak çok ilginç. Bedelli söylentisi olabilir. Fakat bedelli olayı en az 3 veya 4 tavan . Yapması lazımdı. Halk ve vakıf gayri menkula geçtiler. Çok ilginç...

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ayrı kurumlardan talep açmıştım 997 adet gelmiş hayırlısı bakalım
    Hayırlı olsun . Miktar az fakat iki , üç tavan yapar . Fakat ben myatirmdan daha umutluyum

7.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun . Miktar az fakat iki , üç tavan yapar . Fakat ben myatirmdan daha umutluyum

beklenti olarak abartmak istemiyorum ama 16.civarı hedef verildi bana kulis bilgisi diyeyim ...izleyip görücez YTD

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    beklenti olarak abartmak istemiyorum ama 16.civarı hedef verildi bana kulis bilgisi diyeyim ...izleyip görücez YTD
    Hocam o kadar artmasın. Altı üstü 299 adet . Aracı kurumların hatası. Az lot . Bari mtryo yarasın iyi satış. Diğer arzlar için talep gelir. Bir sürü yeni yatırımcı gelmiş....

Sayfa 206/1043 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •