Sayfa 677/1043 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,409 - 5,416 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by gomez Yazıyı Oku
    çelik çomak hocam mesleğiniz nedir?

Mi 9 lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    serbest ..ama çoğu işte çalıştım şu an gıda sektöründeyim

2. Afyon konusunda iddalıydık lakin 5 üstü yapamadık yanıldık ama bu olmıyacak anlamına gelmez bu yüzden sabır borsada cok önemli sabrın yoksa halin duman yanii

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Afyon konusunda iddalıydık lakin 5 üstü yapamadık yanıldık ama bu olmıyacak anlamına gelmez bu yüzden sabır borsada cok önemli sabrın yoksa halin duman yanii
    İnşallah hocam ben de petkm sabiri var uzun yıllardır taşıyorum hala da taşıyorum ama yavaş yavaş PETKM e olan inancımi kaybediyorum .

4.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    İnşallah hocam ben de petkm sabiri var uzun yıllardır taşıyorum hala da taşıyorum ama yavaş yavaş PETKM e olan inancımi kaybediyorum .
    Bu foruma üye olmadan çok önce PETKM hissemi yarıya bölerek AFYON a geçtim inşallah Afyon da sabrın sonu selamet olur , hayırlısı.

5.  Alıntı Originally Posted by acemi borsacı Yazıyı Oku
    inşallah hocam ben de petkm sabiri var uzun yıllardır taşıyorum hala da taşıyorum ama yavaş yavaş petkm e olan inancımi kaybediyorum .
    4.36 üstüne atarsa ralli başlar petkm de hemde ciddi bir ralli ytd

6. Neyse arkadaşlar yarın borsa yok dinlenelim cümleten iyi geceler hoşcakalın mutlu kalın iyi tatiller

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    4.36 üstüne atarsa ralli başlar petkm de hemde ciddi bir ralli ytd
    İnşallah hocam hayırlı geceler iyi tatiller

8. Degerli hocam uc bes kurus helalinden bir birikimiz vardi elimizden aldilar kucucuk bir ildeyim bir arkadas tavsiye etti hocamizin her soyledigini bir kagida yaz uygula dedi ilk uye oldum marka yarin iyi olacak dediniz tavan yapti ondan sonra her saat bakiyorum ne dediniz diye toparlayacagiz ins buyuk ninemin cok sevdigim bir duasi vardi onun sizin icin yapiyorum yolun acik olsun ayagina tas degmesin

Sayfa 677/1043 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •