Sayfa 349/1043 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by Veyselyldr Yazıyı Oku
    Hocam Trakya cam bugün güzel açtı fakat eksi kapattı ne düşünüyorsunuz kar alınmalı mı hedef fiyat var mi ? Teşekkürler
    aşırı yüklenme oldu dinlenmesi lazım günlük 4.52 stop YTD

2.  Alıntı Originally Posted by speedy gonzales Yazıyı Oku
    sn çelik çomak hocam tmsn ile ilgili görüşlerinizi alabilirmiyim
    teşekkür ederim iyi akşamlar...
    haftalık kırılım gercekleşti canak hedefine kadar gideceğini düşünüyorum orta vadede ytd

3.  Alıntı Originally Posted by bumşangalalala Yazıyı Oku
    hocam iyi akşamlar goody ve dyoby yorumu alabilirmiyim yakın zamanda sıçrama yaparmı

tapatalk kullanarak iphone aracılığıyla gönderildi
    goody devam aylık hedefine az kaldı 6.70 üzerinde frklı bir grafik hedefi var
    dyo boya 8 zirvesine doğru hareket ediyor kv hedefi 7.33 ytd

4. Sayın çelik hıcam. Yayla için de değerli yorumlarınızı alabilir miyiz? Teşekküe ederim.

5. Hocam ateksin brüt takası bitti. Senelerdir yatırımcısını bıktıran ve çile çektiren böle bir hisse varmı merak ediyorum. Hedef nedir hocam ateksde sabredene üç hane olurmu bu hisse teşşekür ederim iyi akşamlar

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bu hisseler kırılımlarını yaptılar pulback yapıyorlar( güç topluyorlar) kısacası zamanları az kaldı YTD
    Tşk.Sayın celik....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    hedefim 5.6 civarıydı duruma göre izliyorum ..2.33 civrlarında yorumlamıştım
    Evet ben ilk yorumladığınızda portföyüne eklemiştim sonra güzel bi karla çıkış yapmıştım ama şuan pişman oldum çıktığımda o günden beri takipteyim almadigim hergün ayrı kahroluyorum

8.  Alıntı Originally Posted by Speed78 Yazıyı Oku
    Hocam ateksin brüt takası bitti. Senelerdir yatırımcısını bıktıran ve çile çektiren böle bir hisse varmı merak ediyorum. Hedef nedir hocam ateksde sabredene üç hane olurmu bu hisse teşşekür ederim iyi akşamlar
    bu hissede bir dönem bekledim park yapılacak muhabbetinden belediye ile anlaşmayla alakalı aynı haberi 2 yıl kap gönderdiler şimdi belediye değişti gecenlerde sisteme takıldı o zaman benim hedefim 60 civarıydı şimdi ne desem yalan olur ekranıma aldım izliyecem YTD

Sayfa 349/1043 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •