Sayfa 661/1043 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. ikilem mesaj yazmışsın ama anlayamadım marka mı? merko mu?

2.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Celik hocam , merhaba, odas maden ile halka arz olayı var diyorlar . Odas ile düşünceleriniz nasıl. Takipte mi odas ???

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    halen takipte düzeltmesini yapsın devam halka arz az lot verdiği için ilgi dışına attım

3. Bu başlığı şu anda 86 kişi okumaktadır. (17 üye ve 69 ziyaretçi) yakından izleyenlerle uzaktan izleyenleri ayırmam gerekiyor 17 kişi samimi 69 kişi bize güvenmiyor ki üye olmaya tenezzül etmiyor üzücü

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bir ara beni çok bekleten metro sistem veriyor ama inanayımmı malum galip dezavantajı var .....marka yarın sert yükseleceklerden bu gün nazlandı sanko zincirleri kırmaya hazır ve nazır bu ay affetmemesi lazım yoksa speğini dövecem
    Metro mu yoksa metro yatırım mi . Metro yatırım çok güzel kapatti . Dirençleri patlattı. 3 üstü harika olur ...

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ikilem mesaj yazmışsın ama anlayamadım marka mı? merko mu?
    Merko hocam. 25 civarı alım yaptım. Şu anda ne yapmamı önerirsiniz. Bekleyim mi zarar kes mi yapayım?

6.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Metro mu yoksa metro yatırım mi . Metro yatırım çok güzel kapatti . Dirençleri patlattı. 3 üstü harika olur ...

mebes galip ağanın bir planı var onu cözmeye çalışıyorum atlas avgyo metro mepet .... vangd gitti zaten 1.58 de paylaşmıştım

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    düzeltmesini yapmış haftalık flamasını kırmış günlük teyitini almış sadece piyasanın emir ve görüşlerine hazır yarın ufaktan başlaması lazım finalini perşembe cuma yapar ..gayet güzel taşımalısın
    Allah sizden razı olsun. Kısa vade için dirençleri rica ediyorum.
    OZKGY GÜZEL GÖZÜKÜYOR.

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    mebes galip ağanın bir planı var onu cözmeye çalışıyorum atlas avgyo metro mepet .... vangd gitti zaten 1.58 de paylaşmıştım
    Ağa nin bence gözbebeği MTRYO olmalı. Bu kadar güzel halka arz olaylarını yapacak . Ve fiyatları ucuz olacak . Gerçi belli olmaz

Sayfa 661/1043 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •