Sayfa 1039/1043 İlkİlk ... 39539939989102910371038103910401041 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 8,305 - 8,312 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Şirketle ilgili önemli bir haber akışı veya beklentisi oluşmuşsa o GAP lara kopuş gap ı deniyor.Önemli bir beklenti yoksa ve endekste düzeltme oluşursa bu gaplar kapatma ihtimalı artar.Bu şekilde düzeltmeler gidişat için daha sağlılı olur.
    Şirkete ait gayrımenkul değerlemeleri onxesı bu sekılde bır kopus oldu sonrada kap a bıldırım geldı zaten
    Teşekkğrler esma hanım

2. Arkadaşlar herkese merhaba rica etsem MEGAP ve LIDFA hisseleri hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?

3. lidfa 3.50 üzerinde olumlu

4.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hakan hocam INDES 19.13 ile kapattı. Sizce haftaya nasıl bir yön izler.
    Bence İNDES özsermaye oranla karına bakarsak hala çok ucuz kağıt benim şahsi görüşüm bu lakin Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ihlgm haricindekileri izlicem onu 2 senedir ekranıma almıyorum ..bir umut 22 tl hedef hayaliyle çöpe attım maden olunca çöpten cıkaracağım.
    hocam merhabalar. ağustos ayından beri ortalama 20 bin tl ile bu yolda devam ediyorum. çok şükür kaybetmeden öğrendim sanırım. bu yolda ilerlerken siz değerli üstadlarımızdan yatırımın nasıl yapılacağına dair öneriler almak isterim. mesela 2021 listesi paylaştınız, bu listedeki kağıtları almaya başladınız mı yoksa alım fırsatı verdiğinde mi portföye ekliyorsunuz. ve benim limitimde olan biri için portföye kaç hisse alıp beklemeli böyle ucuz olanlardan. kısa-orta vade yatırımcıyım bist100 hatta bist 50 hisselerinde. kafamda 4-5 tane büyük şirketlerin kağıtlarını alıp orta vadede getiri sağlamak. endeks düşmeden sat yükselicekken al mantığındayım. değerli önerilerinizi beklerim hocam.

6. Merhabalar , önümüzdeki hafta endeks nasıl olur . Gsdde , ISFIN, uşak, Ihlgm, Skbnk, Tektu hisselerinden hangisi haftaya daha iyi olur ?

7. Araç satışları özellikle 2. Elde hareketli iken, araç lastiklerinde geri kalan goody . Iletişim teknoloji , yazılım firması Tcell . Bu iki ağırabi fiyat olarak biraz gerilerde kaldı. Ne düşünüyorsunuz ???

8. Hakan hocam bu ara gyo lardan pek yazmıyorsunuz. Pagyo ve agyo için ne düşünüyorsunuz???

Sayfa 1039/1043 İlkİlk ... 39539939989102910371038103910401041 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •