Special Days Image
Sayfa 378/1043 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Öyle diyeni kapının önüne koyacaksın.Kabul ediyorlarsa buyur git diyeceksin.Helalarını temizletirler belki.Onuda yaptırmazlar sen hırlı birisi olsan kendi ülkene fayalı olurdun,buralarda işin ne derler.Duyuyoruz kendilerine benzemiyeni bir bahaneyle nasıl vurup öldürüyorlar.İsmin Hasan sa Hans yaparsın belki,ama ten renginden yabancılığın belli olur.
    Bu hissiyata aynen katılırım Tayyip ti siyasetti öyle değil . Götürmek istedikleri Türkiye

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Günaydın arkadaşlar iyi kapanış yaptık moraliniz iyi olsun haftaya 1120 civarlarıñi. Göreceğiz nasipse başkan gereken ayarı verdi gerisi tefarruat

3. Bu hafta haftalık liste yapmama gerek olduğunu sanmıyorum elimizde mallar belli yazdığım hisseler ve beklediğim fiyatlar hemen hemen belli bazı güncellemeler yapmak için erken hisselerin çoğu aylık destekten döndümü izliyeceğiz

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar iyi kapanış yaptık moraliniz iyi olsun haftaya 1120 civarlarıñi. Göreceğiz nasipse başkan gereken ayarı verdi gerisi tefarruat
    Kırılma anı eyyy çekip faiz, kur, enflasyonla saldıranlara diz çökmedik demediginde oldu bence. Sadece döviz, altın yerli yerine gelecektir demekle yetindi. Demek ki neymiş, sürdürülemez gidişatta inat etmeden, gereğini yapmakmis. Keşke bunları yabancı borsanın, kurun tozunu artırmadan yapabilseler. Elin adamı veriyor bize ayarı. Sonra yola geliyoruz.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Bu hafta haftalık liste yapmama gerek olduğunu sanmıyorum elimizde mallar belli yazdığım hisseler ve beklediğim fiyatlar hemen hemen belli bazı güncellemeler yapmak için erken hisselerin çoğu aylık destekten döndümü izliyeceğiz
    Hocam endeks şubat ayında da 99 binden dönüp 106 kapatmış ve sonrasında 113 falandı herhalde ordan çok feci düşmüştü..
    Yine aynı senaryo olma ihtimali yokmu sizce?

6. Çelik hocam endeks tahmini için tebrik ediyorum buradan da.

7. Hayırlı pazarlar hocam. Haftalık listeden azda olsa traderlık için MTRYO almıştım. Haftaya nasıl bir yol izleyelim. Trendi aşağı mi yukarı mi? Destek ve dirençleri rica ediyorum. Orta vadede güzel olacak olan hisseleri yeniden hatırlatma amacıyla bir listesini görmek mümkün mü? Listeyi güncellemeniz mümkün mü? Teşekkürler hocam.

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    vkgyo orta vade için beğeniyorum yazmıştım ama dikkat etmemişsiniz ..petkm alıp unutulacak hisselerden 5.yıl 10.yıl gibi bu yılda cok dillendi unutulduğu zaman cok sert gidecek YTD
    Hocam fikirleriniz için teşekkür ederim.

Sayfa 378/1043 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •