Sayfa 42/1043 İlkİlk ... 32404142434452921425421042 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 329 - 336 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. merhabalar , hocam bu hafta için yeni paylaşım var mı??

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. sanko göstergeleri cok şişti soğutmalı sonra yoluna devam eder aksgy de beklentim aynı ama direniyor yarın ve cuma hareket etmeli diye düşünüyorum baya bir gerilim var hissede

3. Uzun vade icin krgyo, goody ve silvr alalım mı sayın celil comak, geriye doğru bütün yorumları okudum gercekten 10 numara tespitler yapmışsınız tesekkürler

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Pagyo ve ostim e dikkat

5. Daha önce bahsettigiz PRKAB temel rasyoları iyi gidiyor . Bedelli sonrası sermayede güçlenmiş olacak. Ayrıca üretiği ürünler (kablolar) kuzey afrika ülkelerinin çoğunda kazanılmış ihaleleri olduğunu öğrendim. Burdaki satışlar firmaya döviz akışı sağlayacağı için. Firma için iyi olcaktir . Bunun haricinde sanayi ve teknoloji şirket var mı önerebileceğiniz. Teşekkürler....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Uzun vade icin krgyo, goody ve silvr alalım mı sayın celil comak, geriye doğru bütün yorumları okudum gercekten 10 numara tespitler yapmışsınız tesekkürler

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    uzun vadede önereceğim olmip...sanko..aksgyo.nuhcm.sılvr.aygaz. vb hisse var hepsi birbirinden değerli şirketler goody zamanı krgyo 1.81 üzeri haftalık kapanış ardından seri şekilde sert yükselebilir YTD

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    uzun vadede önereceğim olmip...sanko..aksgyo.nuhcm.sılvr.aygaz. vb hisse var hepsi birbirinden değerli şirketler goody zamanı krgyo 1.81 üzeri haftalık kapanış ardından seri şekilde sert yükselebilir YTD
    Teşekkürler sanko almaya cesaret edemedim de diğerlerini ufak ufak portföye eklemeye başayacağım, öncelik goody ve krgyo olacak.

8. piyasa yatay kapandı krgyo iyiydi güzel kapattı haftaya devam eder goody devam eder pazar günü gözden gecirecem tekrar piyasayı....

Sayfa 42/1043 İlkİlk ... 32404142434452921425421042 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •