Sayfa 515/1043 İlkİlk ... 154154655055135145155165175255656151015 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Sevgili kardeşim ben daha yeni öğrenmek için çaba sarfediyoruz. Hocamız burdayken haddime değil teknikten bahsetmek. Sadece acemi biri olarak baktığımda RSI GÜNLÜKTE VE HAFTALİKTA aşırı alımda daha dikkatli olmak gerek. Evet hacım mükemmel yükselişi desteklemiş ama RSI GÜNLÜKTE 83 LERDE. Temkinli olmak lazım. Eğer işlem yapılacaksa mutlaka yakın stop seviyesi belirleyin. Hocamın affına sığınarak fikrimi beyan ettim o doğrusunu söyleyecek inşaallah.
    Teşekkür ederim, saygılar..

2. üstad iyi günler.
    ben otokar bfren ve doktayı soracaktım acizane.eğer inceleyebilirsen.
    teşekkürler...

3. Hayırlı sabahlar Hocam. Az olan sermayeyi üç hisseye bölerek orta vade için karar verdik .Zaman buldukça gözüme güzel gözüken hisseleri burda sizin bilginize sunarken kendi bilgimi teyit etmek ve güzel bir durum varsada birileri faydalanır diye yazıyorum . Umarım haddimi aşmiyorum. SİLVR Günlükte ve Haftalikta güzel dururken yeni bir trend başlangıcı içinde olabilir mi?

4. Herkese bol kazanclar
    Son düzenleme : investment34; 29-09-2020 saat: 10:50.

5.  Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Herkese bol kazanclar
    TBORG bugün yine tavan. İnşallah devamı gelir.

6. Tborgta Ben 1 lot satmadim daha hedefgslerin tamamini bugun verdim hisse ucuz ancak cok konusuluyor rahatsiz olmaya basladim ...
    dun hayatimda ilk defa teknik ile hisse aldim (rtalb) bilanco vs bakmadan 50 gunluk ortalamadan doner diye hep oradan tepki vermis ondada yaklasik 1.000 tl zararim var Allahtan az almisim ( bana akil parasi oldu ) herkese bol kazanclar
     Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    TBORG bugün yine tavan. İnşallah devamı gelir.
    SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Yarın... Glyho .tire.haftalık listemde olan gözde takip edilir ytd
    Tire günlük mü hocam yoksa kalıcı mı bir süre ,ben de takip ediyorum da.

8. Tuborg, Bryat, Alcar sahip olduğum hisseler, daha iyi yerlere gideceğini düşünüyorum takipte kalmakta fayda var.

Sayfa 515/1043 İlkİlk ... 154154655055135145155165175255656151015 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •