Sayfa 800/1043 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Celik hocam ISDMR ekim ve kasım için belirttiğiniz ayın hissesi idi . Bugün tavan ile başlangıç yaptı. Tebrikler. Sabır ve ucuz kağıt borsanın en birinci kuralı. Tekrar tebrikler ...

2. Hayırlı AKŞAMLAR HOCAM. Hocam ATEKS için tebrikler kıl payıyla kaçırdım faydalanamadim. Ama ARDYZ ile al -sat lar yapıyorum çorba parasını çıkartıyoruz. Diğer hisselerde sabırla beklemeye devam.AZ BİR NAKİTİM VAR VKGYO İÇİN BİR YORUM RİCA EDİYORUM.
    Son düzenleme : esma; 18-11-2020 saat: 21:09.

3. Hayırlı geceler hocam isyat iki kere direnci kıramadı geri döndü değişiklik varmı beklemeye devam mı?

4. Isdmr bakalım 9.61 i görecek mi?

5. Hocam Akmgy de müthiş bir baskı var bakıp görüşünüzü alabilirmiyim

6. Herkese kolay gelsin
    Celik hocam usak endeks kotuyken cıktı bugun ıse cok az hareketlendi hisseyi al sata cevırıyorlar beklentiniz devam mı? Teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Isdmr bakalım 9.61 i görecek mi?
    9.40 hafif bir direnç var orayı rahatlıkla aşar diyorum. 10.07 direnç ve destek noktası görünüyor . Bence asıl atraksiyon 9.40 üstünde olur . Dünkü fake düşüşü dirençleri hafifte değiştirse. Ucuz olan bu hisse diğer demir çelik lere yetişecektir. Iki yıldır aynı fiyatlarda bulunması yönünü üst noktalara getirebilir ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Olmip akşam bakicam geç gelen düzeltme bayağı bir abartılmış incelicem
    İyi akşamlar Sn. Çelik Çomak ve diğer kıymetli arkadaşlar
    Yaklaşık 3 aydır izleyici olarak takip ettiğim forumunuza çağrılarınız sonucu üye oldum. Bugünkü Cumhurbaşkanı konuşmasında, yarınki merkez bankası toplantısına istinaden piyasaların fiyatladığı ppk faizlerinin yetiri kadar artırılmayacağının ön sinyalleri verildi sanki. Bir öncekinde de beklenenin aldında kaldığı için ufakta olsa düşüş yaşamıştık. Yarın için dikkatli olmakta ve riskden kaçınmakta fayda olacağını düşünüyorum. Bu yazdıklarım kendi izlenimimdir.
    Adese hakkında güncel bilgi izlenimi alabilirsem çok sevirim..

Sayfa 800/1043 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •