Sayfa 282/1043 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by Sword12 Yazıyı Oku
    Selamlar, Celik hocam. yayla için düşünceleriniz alabilir miyim,
    yayla yoluna devam eder ..gecen hafta dinlendi bu hafta hareket eder YTD

2.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Sn Çelik Çomak;
    İyi niyetli paylaşımlarınız için teşekkürler..
    Bir konuda öngörünüzü almak istiyorum.
    Bu korona olayı bir süre daha gündemi meşgul edecek olsa da ondan sonra dünyanın gündeminin iklim değişikliği ile mücadele olacağı söyleniyor.
    Dünyanın geleceğini çok daha fazla etkileyecek bir konu olduğu düşünülüyor, iklim değişikliği küresel ısınma tehlikesinin..
    Toplum olarak dikkat etmemiz gereken konular belli..
    Konunun ekonomik boyutuna gelirsek, önümüzdeki süreçte hangi sektörler önem kazanır sizce?
    Yenilenebilir enerji mi? (Bununla ilgili hisseler hangileri)
    Geri dönüşüm mü? ( bununla ilgili hisseler hangileri )
    Sadece iki örnek verdim kendimce aklıma gelen. Sizin öngörüleriniz nedir, hangi hisseler hangi konularda öne çıkabilir???
    bence korana olayı bitti şimdi saflar değişecek ülkeler arası gelecek acısından teknoleji ve tarım ön planda olacak 2014 bir arkadaşım dünya nufusunun azaltılması gerektiğini dünya ekonomisi dünya nufusunu kaldırmadığını söylemişti önümüzdeki yıllarda nufus azaltımı gercekleştirilecek demişti belkide arkadaşımın ön görüsü gercekleşiyor ..avrupada savaş olacağını abd nin dağılacağını ve safların değişeceğini söylemişti yaşarsak göreceğiz

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Ozgyo kısa vadede beklentiniz nedir ben 2.10 TL geçmekte zorlanacak görüyorum , geçerse ve üzerinde kalıcı olursa coşar gibi duruyor

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Teşekkürler sn. Celik hocam, burada bahselmiyor ama ben nacizane bntas ıda güzel görüyorum. Siz ne dersiniz? Gerçekten fikirleriz değerli.

5.  Alıntı Originally Posted by overstar35 Yazıyı Oku
    Ozgyo kısa vadede beklentiniz nedir ben 2.10 TL geçmekte zorlanacak görüyorum , geçerse ve üzerinde kalıcı olursa coşar gibi duruyor
    benim için 2.02 işaret fişeği üzerinde 3 kapanış yeterli YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Sword12 Yazıyı Oku
    Teşekkürler sn. Celik hocam, burada bahselmiyor ama ben nacizane bntas ıda güzel görüyorum. Siz ne dersiniz? Gerçekten fikirleriz değerli.
    bntas takip ettiğim ve portföyümde tuttuğum hisselerden harekete başladı ciddi marj bekliyorum YTD

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bntas takip ettiğim ve portföyümde tuttuğum hisselerden harekete başladı ciddi marj bekliyorum YTD
    Teyit için teşekkür ederim

8. Sn. Çelik saat geç oldu biliyorum. Ama sana zahmet Afyon ve OYAKC son durumlarını yorumlarsan sevinirim. Teşekkür ederim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 282/1043 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •