Sayfa 296/1043 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. piyasa biraz bizi tokatladı kavgada yumruk sayılmaz hafta sonu durumları analiz ederiz

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    piyasa biraz bizi tokatladı kavgada yumruk sayılmaz hafta sonu durumları analiz ederiz
    Bir tokattan birşey olmaz üstadım, biz ne tokatlar yedik. İnşallah daha da güzel olacak herşey. Sayende herzamankinden daha güçlüyüz. Hayırlı akşamlar herkese

3. bazı hisselerde günlükler sat döndü pazartesi salı piyasa nasıl olacak bakalım bankalara daldı büyük hisseler hareket yaptı ama kapanışa doğru sert silkeleme oldu

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bazı hisselerde günlükler sat döndü pazartesi salı piyasa nasıl olacak bakalım bankalara daldı büyük hisseler hareket yaptı ama kapanışa doğru sert silkeleme oldu
    Bugün müthiş bı silkeleme oldu resmen kim neye uğradığını anlamadan çarşı karıştı.

5. Verus iyi gidiyor hocam ne düşünüyorsunuz

6. [QUOTE=Veyselyldr;4537852]Verus iyi gidiyor hocam ne düşünüyorsunuz[/QUOT

Takip ettiklerimden
    Ozgyo - ittfk - ktmr beklediğim gibi geri hareket yaptı , takaslarinda ky mal dagittigi görülüyordu.

Adese dün ve önceki gün takasları güzel idi mal ky den toplanıyor görüntüsü vardı istedikleti kadar toplayamayinca kap gelen haberi bahane ettiler satıp, alltan aldılar .

Haftaya endeks bozulma olmaz ise adese favorim

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Verusa için geçerli mi dedikleriniz

8. Hocam OSTIM için de güncel bir değerlendirme rica ediyorum. Teşekkürler

Sayfa 296/1043 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz