Sayfa 314/1043 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Selam hocam OSTIM için güncel bir yorum mümkün mü?Dün satmıştım tekrardan alta alabilmek için.Umarım tekfen gibi kaçırmayız.Biraz daha düzeltme yapar diye beklerken bugün anıden tekrar yukarı fırladı.

Ayrıyeten KRONT ve BAGFS da dikkatımı çekti.Zamanınız olursa bir yorum rıca ediyorum.saygılar sunuyorum

2. Hocam tekfen için yorum alabilirmiyiz. Teşekkürler

3. Tektu 1,62 alış yazmama rağmen sıra bana gelmeden fırladı.hiç mal almadan günü kapattık.nasıp kısmet.hızlı olamadık yoksa güzel fırsatlar vardı.nasip kısmet.çamura battığımız zaman hocam neyapalım diye feryat ediyoruz.umarım hocamız hakkını helal eder.herkese iyi akşamlar

4. Celik çomak hocam cok tesekkurler surekli faydalaniyorum yorumlarınızdan Allah razı olsun

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hocam iyi akşamlar. Polho daki 3,5 ile vkgyo daki 3,25 hedeflerde bir değişiklik varmı? Bir değerlendirmeniz olurmu bunlar hakkında. Emekleriniz ve yardımlarınız için çok teşekkürler. Allah razı olsun hocam sizden, sizlerden çok yararlandık halada yararlanıyoruz hakkınızı helal edin

(Yatırım tavsiyesi değildir)

6.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Merhabalar, bugün çimento sektöründe para girişi gayet olumlu özellikle oyak ve Bsoke ye para girişleri yüksek. Diğerlerinde ise ufakta olsa toparlanma mevcut . Hicbir hareket yapamamış nuh ve eski takip edilenlerden bursa çimento bu ralliye katılamadılar. Bsoke ise dirençleri kıracak gibi ....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bsoke ye para girişi devam etmiş 1.61 ve 1.69 sıralı dirençleri var. Asıl şenlik 1.82 üstünde başlar. Nuh ve bucim de fena değildi. Onlarda yeni başlıyor..

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    iyi geceler heyecanlı bir gündü umarım sizler içinde heyecanlı geçmiştir
    Adese de 5 kademe ozgyoda 5 kademe trade yaptim guzel oldu

8. Gyo larda harekete başlamayan Ata gy bugün fena durmadi . Gyo lar içinde en düşük fiyatlı olanlardan ...

Sayfa 314/1043 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •