Sayfa 987/1043 İlkİlk ... 4878879379779859869879889899971037 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 7,889 - 7,896 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Iki hissede çok güzel duruyor . Bunlara ilave penguen de var diyorum . Şu andaki ucuz kalmış gıda şirketi...
    Bence en ucuzu ÜLKER. Ama iki hissede güzel şirketler. Başlarını kaldırdılar umarım devamını getirirler.

2. DMSAS 6.24 YÜKSELEN KANAL DESTEĞİ TAKİP EDEREK İZLENEBİLİR . KUYAS KIPRAŞTI izleyelim. Kesinlikle YTD.

3. Orge icin ne dersiniz arkadaslar...yarin icin hareker yapabilir mi

4. Skbnk yorumu alabilirmiyim. Tesekkurler simdiden

5. Çelik hocam ve diğer arkadaşlar soruma cevap verirseniz sevinirim. Çelik hocam 6.50lerde dediği an Olmip almıştım düşük bir miktar 15leri gördüm satmadım hedef fiyata odaklandığımdan. Lot sayımı ve buna bağlı maliyeti yükseldi. Olmip son zamanlar sessiz sessiz güzel rakamlarla hep ilerliyor. Teknik ve direnç yerlerinde yardımcı olursanız sevinirim. Sankoda da beklemeye devam ediyorum. YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Hiro Yazıyı Oku
    Skbnk yorumu alabilirmiyim. Tesekkurler simdiden
    Şeker bankta bugün biraz para çıkışı oldu. Fakat dün alımlar çok iyidi . Özellikle katar ile ilgili bir çok haber geçti. Bence yarınki kapanış önemli. Fakat önümüzdeki hafta çok iyi olacak diye düşünüyorum.

7. Cümleten selamun aleykum arkadaşlar .Çelik hocam INDES için 16.95 üzeri üç gün kalması lazım demiştiniz bugün üçüncü gün oldu ve iyi durdu, INDES ile ilgili güncel bir değerlendirme yaparsanız müteşekkir olurum ,teşekkürler.

8. Benim grafige gore 13.50 onemli. Belki yarin oralara hic ugramadan yukari devam eder belki de onay almaya iner. İnerse 13.75 sattiklarimi yerine koyabilirim. Ben 5 6 senedir alir satarim o grubu, kozalin tavanini hic hatirlamadim bir gelisme olabilir haber akisi vs.
     Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    geri gelişte 13.61 den gene yakaladım. Ama rsı aşırı alım seviyelerinde onuda unutmayalım.

Sayfa 987/1043 İlkİlk ... 4878879379779859869879889899971037 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •