Sayfa 837/1043 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    hatırlatma mucoya sövesim geliyor mebes ... adam bedelli yapıyor 2 senede bir yine tırt yine tırt ihlasları kayyum paklar başka türlü gitmeyecek belki bu yılı 2 üzeri kapatır dedik yine patlattı beni hain müco :D
    Ondada bekleriz . Sorun yok . Nazarlık olacak . 50 hisseden biri de artmasın. Enerji piyasasındaki düzenlemeler ile ilgili yasa . Enerji kağıtlarını ve bağlı holdingleri hareket getirir . IEYHO gibi holdinglerde iyi olur diye düşünüyorum, enerjisa , odas, aksue, anel ... gibi kağıtlara hareket getirir

2. Çelik hocam ıyi geceler ayen enerji ye bakabilirmisiniz durumu acaba nasıl

SM-J330F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    2 seferdir al verdi ters köşe yaptı afyon bunu daha önce banvt ve erbos yaptı sonuç değişmedi ne olur en fazla zamandan kaybım olur beklemeye ve almaya devam YTD KENDİMCE ALMAYA DEVAM
    Banvit demiştiniz bende almıştım beni de ters köşe yaptı ben beklemedim zararına sattım maalesef

4.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Banvit demiştiniz bende almıştım beni de ters köşe yaptı ben beklemedim zararına sattım maalesef
    maliyetine alacaktım hisseni neden bana satmadın zararına sattın halbuki koskoca bir gün bekledim senden haber

5.  Alıntı Originally Posted by canatan Yazıyı Oku
    Çelik hocam ıyi geceler ayen enerji ye bakabilirmisiniz durumu acaba nasıl

umarım bu haberle bu ay 6.30 üzeri kapatır .. yatay güç toplama modundan cıkar

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    maliyetine alacaktım hisseni neden bana satmadın zararına sattın halbuki koskoca bir gün bekledim senden haber
    10 gün oluyor buarada afyon da beklentinizin nedeni nedir hocam 400m sermaye -16 milyon net kar fiili dolaşım %48

7. Bu yeni yasa enerji üreten sanayi şirketlerine daha çok yarayacak . Örneğin rüzgar RES sant. Olan menderes tekstil , Gsdho

8. Tşk.ler hocam
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    umarım bu haberle bu ay 6.30 üzeri kapatır .. yatay güç toplama modundan cıkar

Sayfa 837/1043 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •