Sayfa 952/1043 İlkİlk ... 4528529029429509519529539549621002 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 7,609 - 7,616 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Hocam iyi geceler...Size zahmet Bntas yorumunuz nedir acaba

2. Çelik hocam dün GOZDE demiştiniz hala gecerli mi kısa vade hedefine yönelik ne olur sizce , şahsen benim kafamda POLHO vardı ama o daha tam hareketlenmeden Gözde kısa vade ne kopartabilirsem diye girdim ama bilmiyorum ,sizce hocam değerli yorumunuz nedir??

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    öğle sallamakla olmaz bu işler önce kırılım bekleniyor 3.65 üzeri kapanış sonrası teyit sonrası 4.50 hedef sırasıyla oluyor bu işler ve sabırla ytd
    Tşk ederim hocam iyiki varsınız iyi geceler hersey için

4. Ben önce şöyle yapsam daha iyi sabırlı yatırımcıları tespit etmeliyim 1 sene içersinde hisseler dalgalanabilir korku panik battı batacak denilebilir bazı hisseler için korku yaşatmadan hiç bir hisseyi götürmezler bu afyon içinde aynı başka hisseler içinde aynı bunun örneklerini saymakla bitiremem ...

5.  Alıntı Originally Posted by acemi borsacı Yazıyı Oku
    çelik hocam dün gozde demiştiniz hala gecerli mi kısa vade hedefine yönelik ne olur sizce , şahsen benim kafamda polho vardı ama o daha tam hareketlenmeden gözde kısa vade ne kopartabilirsem diye girdim ama bilmiyorum ,sizce hocam değerli yorumunuz nedir??
    yarında devam eder düşüncesindeyim

6. Çelik hocam adese’nin desteği ve direnci sistemde ne gözüküyor bir kaç güncel yorum yapabilirmisiniz

7.  Alıntı Originally Posted by k_arda0608 Yazıyı Oku
    hocam iyi geceler...size zahmet bntas yorumunuz nedir acaba
    4.60 yükselen trend desteği buradan dönmesi lazım daha istediğim rakamlara gelemedi bazı saz grupları tahtanın içine etti ama buradan toparlanmasını bekliyorum yükünü azaltmış görünüyor ytd

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Ben önce şöyle yapsam daha iyi sabırlı yatırımcıları tespit etmeliyim 1 sene içersinde hisseler dalgalanabilir korku panik battı batacak denilebilir bazı hisseler için korku yaşatmadan hiç bir hisseyi götürmezler bu afyon içinde aynı başka hisseler içinde aynı bunun örneklerini saymakla bitiremem ...
    Mantıklı hocam sonra gitti gitmiyor muhabbeti olursa çok hoş olmaz ,ben de PETKM sabri var hocam yazabilirsiniz beni o listeye .

Sayfa 952/1043 İlkİlk ... 4528529029429509519529539549621002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •