Sayfa 898/1043 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948998 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 7,177 - 7,184 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Dediklerinize katılıyorum hocam ,ARSAN ile ilgili düşünceleriniz nelerdir ???
    3.30 civarlarında paylaştığım ve erken veda ettiğim hisselerden o zaman çift rakam hedefim vardı .daha önceden feto mevsuzu olduğu için vedalaştım

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    3.30 civarlarında paylaştığım ve erken veda ettiğim hisselerden o zaman çift rakam hedefim vardı .daha önceden feto mevsuzu olduğu için vedalaştım
    Anladım hocam teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    onu hiç sorma cok gruplar ve tıwıtırda üsdatlar yorumluyor ky yükleniyor günlükcüler sarıyor bu nedenle baskılanıyor afyon 6 aylığına ekrandan kaldırdım izleyince darlanıyorum
    Teşekkür ederim. Bende ekrandan kaldıracağım. İyi geceler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Enerji ve gyo girişim sektörlerinden karışık bir liste paylaşıcam ilerki günlerde
    Teşekkürler, 2021 için iyi başlangıç listesi olur ...

5. Celik hocam kafein grafigini inceleme sansiniz oldu mu bir yorumunuz olabilir mi acaba...tesekkurler simdiden...

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    iyi akşamlar cümleten
    çelik hocam ege profil hakkında yorum alabilirmiyim.bilgiler için teşekkür ederiz hocam..

7.  Alıntı Originally Posted by X-man Yazıyı Oku
    Celik hocam kafein grafigini inceleme sansiniz oldu mu bir yorumunuz olabilir mi acaba...tesekkurler simdiden...
    18.30 da drenç var baya aşınmış kırılım olması lazım üzerinde 25 yolculuğu başlar YTD

8.  Alıntı Originally Posted by milas592 Yazıyı Oku
    çelik hocam ege profil hakkında yorum alabilirmiyim.bilgiler için teşekkür ederiz hocam..
    35 civarındaki drenç.e kadar gider gecerse şayet güçlü trend var 60.70 civarın kadar yolu var ytd

Sayfa 898/1043 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •