Sayfa 307/1043 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    48.48 drenç kırarsa yukarı yön kırmassa oyalanır buralarda beğenmedim YTD

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Albrk için yorumlarınız nedir hocam ? Düşüşe geçti ama sistemde sorun var mıdır ? Elimde tutuyorum halen ,sorun teşkil edecek durum var mı ? Saygılar hocam

3. Hocam daha önce belki yazmışsınızdır ama bir kere de benim için işfin yorumlar mısınız?

4. Değerli hocam OSTIM i bügünkü kapanışa göre bir yorum mümkün mü?MACD beni biraz korkuttu.Ostım endeksin son iki haftasına çokta katılmadı inşAllah stopa gerek kalmadan hakketiği seviyelere ulaşır.Allah sizden razi olsun.
    Son düzenleme : esma; 26-06-2020 saat: 19:43.

5.  Alıntı Originally Posted by selincell Yazıyı Oku
    Albrk için yorumlarınız nedir hocam ? Düşüşe geçti ama sistemde sorun var mıdır ? Elimde tutuyorum halen ,sorun teşkil edecek durum var mı ? Saygılar hocam
    günlük sat vermiş lakin bence düzeltme biraz dinlenip yoluna devam eder haftalık ve aylıkta bozulma yok sadece sabırla beklemek lazım

6.  Alıntı Originally Posted by Tuncican Yazıyı Oku
    Hocam daha önce belki yazmışsınızdır ama bir kere de benim için işfin yorumlar mısınız?
    isfin dün günlükte al verdi günlük paylaşmama kararı aldığımdan buraya yazmadım .. minik hareket etti formasyonun sonlarında güzel kazanırsın sabredersen

7.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Değerli hocam OSTIM i bügünkü kapanışa göre bir yorum mümkün mü?MACD beni biraz korkuttu.Ostım endeksin son iki haftasına çokta katılmadı inşAllah stopa gerek kalmadan hakketiği seviyelere ulaşır.Allah sizden razi olsun.
    korkacak bir durum yok haftaya güzel olacak bence endexs 115. üzeri kapatsaydı iyiydi abd -2 bizim borsamıza kar satışı olarak yansıdı ama sat vermedi henüz

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    korkacak bir durum yok haftaya güzel olacak bence endexs 115. üzeri kapatsaydı iyiydi abd -2 bizim borsamıza kar satışı olarak yansıdı ama sat vermedi henüz
    Yaptığınız tüm bilgi paylaşımları için çok teşekkür ediyorum. Başka bir hisseyle alakalı fikirlerinizi merak ediyorum.AVTUR Galibin hissesi biliyorum ama çanağı kapatmaya çalışıyor olabilir mi?

Sayfa 307/1043 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •